2737
2734
اينجا هم به نوعه ديگه...بعدم واسه ادماي كه  تا اون سن ايران بودن الان اينجا سخته ...واسه ما كه ...

من فکر میکردم خیلی وقته اونجا زندگی میکنید...آدم تو این سن مهاجرت براش سخت میشه جایی باید باشه که اشناهاش هستن براش آرامش روانی میاره،...حتما به زور مادرتون اومده آمریکا که باهاش دعوا داره و فحش میده بهش...بالاخره باید منطقی تصمیم بگیرید حتما شرایط اونجا رو دوست نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واي خب اخه بعضي نظرات خيلي غير منطقيه... 

آخه کسی از شرایط مالی و چیزای دیگه خبر نداره،قصد همه کمک کردنه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738
من فکر میکردم خیلی وقته اونجا زندگی میکنید...آدم تو این سن مهاجرت براش سخت میشه جایی باید باشه که اش ...

مامانم دوس داشته بياد ولي به خاطر اقا اومديم تازه أبوان مشكل داشت ...نميتونم بگم حالا چي

اصلا نميتونم دلم ميخواد بگيرم بزنمش به خدا 

اشتباه مادرت هم همینه جواب میده و حرص میخوره یه مدت اینجور که من گفتم عمل کن هم خودت بیخیال میشی هم اون ارومتر مادرت هم تشویق میشه .حرررص نخور سلامتیت از دست میدی

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

اگه پدرت رفتارش درست شدنی نباشه شما باید با مامانت صحبت کنی که در طول روز کمتر با پدرت برخورد داشته باشن مثل کسایی که هم خونه هستن در حد سلام و خداحافظ..شما هم به مادرت کمک کن در انجام کارهای خونه تا ایشون وقتی میاد خونه و کارها رو انجام شده میبینه کمی آرامش پیدا کنه

اشتباه مادرت هم همینه جواب میده و حرص میخوره یه مدت اینجور که من گفتم عمل کن هم خودت بیخیال میشی هم ...

انقدر بيشعوره مثلا مامانم يه چيزي از تو خونه برده (خوراكي) ميگه بردي واسه معشوقت! جلو پسر بزرگش!

2706