2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتي مياد خسته هس... شروع ميكنه بهش فحش دادن به زمين و زمان گير دادن ...تو رو خدا حرف مشاور و دكتر و ...نزنين كه فايده نداره ...بدارين فحشا رو بهش ميده نفرين طط...از صبح تا شب فحش و دردو وري ...٧٠ سالشه خب كار نميكنه ...از همه متوقع با همه قهر 

من مادرم كار ميكنه پرستاره ...ما ايران نيستيم پرستاري هم خيلي سخته ...ميدونين بابام يه حقوق بازنشستگ ...

کدوم کشورین؟

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂
2738
خخخ رفت

ایران نیستین ؟؟؟ پس کجایین؟؟؟

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...

الان نامزد دارم خانوادش ميبينم حسرت ميخورم خجالت ميكشم ...دلم ميخواد به يه ربوني به نامزدم بگم با خانواده خودم اصلا اصلا حال نميكنم و انقدر اصرار به رابطه نداشته باسه

امريكا 

واقعــــــــا؟؟؟؟؟؟؟  

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...
2706