2737
2734
عنوان

توروخدا کمک کنیددخترم ازبین رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 84 پست

سلام خانمی یه کپسولی هست به اسم یوموگی فقط خارجیش رو بگیر دکتر زمانیان برای دخترم تجویز کرد وقتی مثل دخترتون شده بود کاملا ناباورانه یک روزه اسهااش بند اومد .دیگه بقیه داروهای دکترهای دیگه رو قطع کردم سه روز روزی یک دونه یوموگی دادم و درمان کامل شد.کپسول یوموگی رو باز میکنی میریزی توی یه قاشق چایخوری ماست میدی بهش

خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
پسر منم دقیقا تو همین سن اسهال و استفراغ گرفت . دکتر گفت باید بستری بشه ولی مامانم از عطاری واسش یه ...

پیر بشه بهتر از اونه که بچه شو از دست یده

از اقوام شوهر دختر خاله ام دختر ۱۴ ساله به خاطر سهل انگاری به خاطر اسهال قبل عید فوت کرد

نمیخواستم تو این تاپیک این حرف رو بگم و تو دل مادرا رو خالی کنم و ناراحت بشن معذرت هم میخوام

فقط خداستم بگم اسهال رو جدی بگیرید

اگه دوست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اخه هیچی نمیخوره اخه بایدیه چیزی بخوره که ادم امیدوارباشع

ممکن بخوره استفراغ کنه اینجوری بهتره ،دکتر میگه اشکال نداره فقط داروهاش بده و اگه میتونی از محلول .

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2731
2738