2733
2734
عنوان

چرا لکه بینی من قطع نمیشه!خانومای باردار که تجربه دارین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 55 پست
نمیخام بترسونمت.ولی منم همینطور بودم اخر هفته نه سقط,شددنیا روسرم خراب شد.بعد یکسال هنوز روحیه ام دا ...

متاسفم برات عزیزم!انشالله خدا عوضشو بهت بده و هرچه زودتر خدا بهت یه نی نی سالم و صالح بده!شما از هفته چند تا چند لکه بینی داشتی

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب خواست خداس هرچیزی.انشاله ازشمام سالم باشه وازاین ب بعد بارداری راحت داشته باشی برامن دعاکنید لطف ...

ممنونم دوست خوبم!انشالله زود زود تاپیک بارداریتو ببینم!

2731
متاسفم برات عزیزم!انشالله خدا عوضشو بهت بده و هرچه زودتر خدا بهت یه نی نی سالم و صالح بده!شما از هفت ...

من ادمه قبل نمیشم هیچ وقت توروخدا برام دعاکنید.هفته هشت شروع شد تا هفته نه دیگه سقط داشتم همش هم استراحت بودم امپولم استفاده کردم ولی میگم شاید خدا نخاسته چون همیشه دعامیکردم سالمشو بهم بده وگر ن نمیخام.

2738
من ادمه قبل نمیشم هیچ وقت توروخدا برام دعاکنید.هفته هشت شروع شد تا هفته نه دیگه سقط داشتم همش هم است ...

عزیزم نگران نباش انشالله زود زود حامله میشی!من  پارسال پارسال بارداربودم و هفته هفت تا نه لکه بینی داشتم اما فقط سه بار که باشیاف خوب شد و کلی استرس داشتم که سقط نشه بعد از ده سال حامله شده بودم!سه ماهم تموم شده بود و لکه بینی نداشتم و تازه استرسام تموم شده بود و یک هفته بعد شب عید قلبش واستاد و مجبور به سقط و کورتاژ شدم!امیدتو از دست نده و تلاشتو بکن عزیزم

فقط,توکلت بخدا باشه.اون صلاح بنده هاشو بیشتر میدونه تا خودمون.انشاله زود زود دلت شاد بشه وبسلامتی زا ...

فدای مهربونیت!ممنونم از دعای قشنگت

عزیزم نگران نباش استرس خودش سمه هرچندسخته وریلکس باش منم اینری بودم تکون میخوردم لک که هیچی خونریزی شدیدمیگرفتم.شیاف سیکولوژست مقعدی استفاده کن چون تاثیرش بیشتره.مویز بخور رحمو سفت میکنه وازسقط جلوگیری میکنه.یه مدتم به خودت استراحت مطلق بده اکثرخانوما تاچهارماه این مشکلاتو دارن واینکه بسپارش بخدا انشالله که هیچ اتفاقی نمیوفته.م الان ماه هشتم دعام کنصحیح وسلامت بیادبغلم

دخترم معجزه خدا هست,خدانگهدار همه ی معجزه هاش باشه.
فقط,توکلت بخدا باشه.اون صلاح بنده هاشو بیشتر میدونه تا خودمون.انشاله زود زود دلت شاد بشه وبسلامتی زا ...

امیدتو از دست نده عزیزم توکل کن به خدا و تلاشتو بکن.شکر خدا نازا که نیستی!من با اینکه حامله نمیشدم بعد سقطم بازم امیدمو از دست ندادم و بعد از یک سال باردار شدم!شما هم حتما حتما باردار میشی ناامید نباش

عزیزم نگران نباش استرس خودش سمه هرچندسخته وریلکس باش منم اینری بودم تکون میخوردم لک که هیچی خونریزی ...

خدارو شکر عزیزم که نی نیت سالمه و انشالله به حق فاطمه زهرا سالم بغلش کنی!ممنونم دوست خوبم به خاطر دلگرمی که دادی!میشه بگی از هفته چند تا چند لکه بینی داشتی 

2706