2737
2739

سلام دوستای خوبم!هفته نهم تازه تموم شده!الان بیشتر از دو هفته اس لکه بینی دارم اوایل لک صورتی بود هرروز!بعد قهوه ای شد و یکی دوروز قطع شده بود تا پریروز رفتم سونو گرافی از سونو که اومدم دیدم دوباره لک قهوه ای دیدم با لخته های کوچیک قهوه ای!دیشبم لک بینی دوباره صورتی شده با یه لخته کوچیک قرمز!سونومم گفت چیزی نیست و نه خون دوروبر بچه اس و نه هیچی!پس این خونا از کجا میان؟کیا تجربه داشتن و نی نی شون سالم دنیا اومده!تورو قران برام دعا کنین که انشالله برام بمونه و سالم به دنیا بیاد!شیاف و امپول هم استفاده میکنم

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا نترس وقتی سونو کردی خیالت راحت باشه منم ی هفته اینجور بودم شیاف مصرف کردم با استراحت مطلق یعنی فقط درحد دسشویی رفتن بلند میشدم اونایی ک بچشون خارج رحم هس امکان سقط هست خداروشکر شما مشکلی نداری

غم روزی مخور برهم نزن اوراق دفتررا.....که یزدان قبل طفل پرکند پستان مادر را .....
2738
نزدیکی نکن چیز سنگین بلندنکن و حتما هرشب شیاف سیکلوژست مقعدی بذار

ممنونم عزیزم به خاطر راهنماییت!صبح و شب شیاف مصرف میکنم و هفته ای یکی امپول پلوتونون یه همچین چیزی میزنم

اصلا نترس وقتی سونو کردی خیالت راحت باشه منم ی هفته اینجور بودم شیاف مصرف کردم با استراحت مطلق یعنی ...

فدای مهربونیت!متشکرم!دکترمم میگه چیزی نیست فقط استراحت کن و دارو مصرف کن!نمیدونم ولی همین که میرم دستشویی لک میبینم دنیا رو سرم خراب میشه و هرلحظه میگم خدای نکرده الان سقط میشه😭😭😭

منم‌همش تو راه این دکتر اون دکترم کل عمرم خواهر دس رو دلم نذار که خون

من بدبختم همینطور!تا چند وقت پیش که هی دعا و دعا و استرس که باردارشم و الان که باردار شدم باز دعا و دعا و استرس که خدایا سالم بمونه برام

دوست گلم لکه بینی رو جدی بگیر، استراحت داشته باش، درضمن استرس نداشته باش 

استراحت میکنم و همش درازم!نمیدونم چرا قطع نمیشه رفتم سونو انگار بدتر شده!

تو خوبه درمان شدی من‌چی بگم‌که دلم خون از زندگی

انشالله به حق فاطمه  زهرا خدا دامنتو سبز کنه و بهت یه فرزند صالح و سالم بده و یه بارداری شیرین و بدون استرس

2706