2726
عنوان

واقعا نمیفهمم چرا بعضی خانما برای مادرشدن تا نزدیک مرگ حتی حاضرن برن

| مشاهده متن کامل بحث + 28244 بازدید | 1198 پست
و برای این اتفاق ناشناخته، این تجربه ی طعمش چشیده نشده،  خودمو حتی تاحد مرگ مورد رنج روحی یا جس ...

برای فهمیدن و درک حس مادرانه حتما نباید مادر بود که.قشنگه خیلی.یه مادرو نگاه کن وقتی به بچش نگاه می کنه تو چشماش چه حسی هست.میتونی حس کنی احساش رو.

کاری به سن و سال نداره....هنوز موقعش نرسیده برای شما گلم....

این حس ممکنه اصلا در ایشون هیچ وقت به وجود نیاد... بی چاره داره میگه ۳۴ سالشه و ۸ ساله ازدواج کرده، من نمیدونم چه اصراری دارید به ایشون بگید بلاخره حسش در ایشون ایجاد میشه!!! ممکنه واسه ایشون هیچ وقت موقعش نیاد ... هر ازدواجي كه قرار نيست صد در صد به بچه ختم بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باریکلا به این ادبیات🤯

حق با شماست

ولی خیلی می بینم که ملت بدووون فهمیدن منظور کسی نظر میدن...😤😤😤😤

بهترین تاپیک من:   کامل-بخوان-نگران-احوالتم                                                                                         

اصلا حالا چرا بچه‌ای رو ب سرپرستی قبول‌نمیکنن

من واقعا نمیتونم بفهمم وقنی این همه بچه ک ب خانواده نیاز داره هست

و از طرفی این همه زوج ک‌ بچه میخوان

چرا نباید این بچه های معصوم رو بزرگ‌کنن

واقعا یعنی بنظرشون فقط وقتی بدنیا بیارن کسی رو مادرشن؟!

یادم تورو فراموش..
2728
اخه میگم مادری رو هنوز تجربه نکرده، ازکجا میدونن و میفهمن خیلی خوبه و عاشقش میشن که انقدر براش تقلا ...

وقتی که باردار بشی اون موجود پاک و تو خودت حس کنی ناخوداگاه عاشقش میشی.میدونی که اون به تو نیاز داره و توهم حاطری واسش همه کار کنی.منم مادرم حاظرم جونمو واسه بچه هام بدم.به اون زمانی فکر کن که وقتی خسته ایی لبخندش خستگیتو ازبین میبره.وقتی نارحتی اونه که میتونه بهت ارامش بده چون یه تیکه از وجودت میشه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

وای جدی اینجوری فکر میکنی؟ وای منم اصلا شما رو نمیتونم درک کنم هرچی میخوام خودمو بجای شما تصور کنم نمیتونم. چه بی احساسی. اخه یه نفر از پوست و گوشت خودت باشه، توی شکمت حسش کنی، قلبش بزنه، حتی توی شکمت سکسکه کنه و تو حس کنی وای خیلی قشنگه، گریه هاش، خنده هاش، مامان گفتناش، باباگفتناش، دویدناش، بازی کردناش، باهاش بالا و پایین پریدنا، وای خیلی عشقه این احساسا. فک کنی یه نفری رو ب دنیا بیاری ک از خودت و همسرته. شیرین زبونی میکنه بوست میکنه بغلش میکنی و کلی عشق بهش انتقال میدی. وای چجوری میتونی اینارو درک نکنی. مگه میشه؟ من الان دارم میگمشون قند توی دلم اب میشه. شما با این توصیفا قند توی دلت اب نشد؟؟😍😍😍😍

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
و برای این اتفاق ناشناخته، این تجربه ی طعمش چشیده نشده،  خودمو حتی تاحد مرگ مورد رنج روحی یا جس ...

عزیزم خب شما اینطوری خوشی ...خیلیا بدون بچه حس خوبی ندارند بعدم مادر شدن گذشت میخواد باید بتونی بخاطر یکی دیگه از خودت بگذری ...کار هر کسی نیست

استارتر یه چیز یادم رفته بود بگم...وقتی یه نفر میفهمه مشگل داره هر جوریه سعی میکنه اون مشکل رو یا اون عیب رو از خودش پاک کنه(البته که باردار نشدن عیب نیست و قطعا حکمت الهیه که امیدوارم هیچکس با این حکمت الهی آزمایش نشه)ابنم نمونه همونه

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام شما با بچه بهزیستی بازم حس مادرانه تون کامل ارضا نمیشه بارداری و شیردهی، هرچند سخته، اما شیری ...

نگاه ها متفاوته.

از نظر من اون حس مادرانه ارضا میشه

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
دقیقا 👌👌👌👌اوناییکه انکارش میکنن خواسته و تمایباتشون ب اصطلاح روانشناسی تو سایه قرار میگیره و بعد ...

نه عزیزم انکارش نمیکنن آگاهانه تصمیم می‌گیرن طبق غریزه جلو نرن 

شما درست منظور منو متوجه نشدی

صرف اینکه غریزه هست دلیل نمیشه درسته یا باید اجرا بشه اتفاقا اگر خوب فکر کنید هیچ دلیل منطقی برای بچه دار شدن وجود نداره!!!!! هر کس آورده برای دل خودش آورده 

اینکه بعضیا فکر میکنن و بعد تصمیم می‌گیرن بچه نیارن شاید تو ایران عجیب باشه ولی تو کشورای پیشرفته بسیار عادی و رایجه چون اونجا خیلیا غریزی زندگی نمیکنن! 

تو کشورای سنتی دختر با شوهر و مادر شدن هویت پیدا میکنه برای همینه که اتوماتیک همه می‌خوان مادر بشن چون با این فکر و رویا بزرگ شدن تو همین سایت نمونه ش پره دختر نوجوانی که فکر بچه دار شدنه

والا من امپول میبینم غش میکنم 

انقدر میترسم 

ولی عشق بچه این اجازه رک بهم میده که اون ترس و کنار بذارم

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2706