1232
1226

سقط، کورتاژ، تمام مدت آمپول زدن، غم و غصه، مدام ازمایش و تعویض دکتر، درد

گریه و خودخوری ....پس چرا اینا برای من پذیرفتنی و راحت نیست ؟

چرا من حتی از یه آمپول میترسم و بافکر به کمترین رنج و عذابی تو این راه، بیخیال این پروسه میشم ...

چطور میشه بعضیا برای یک اتفاقه نیفتاده، یه حس تجریه نشده، یه ناشناخته اینقدر اشتیاق دارن ...اگه دلیلشون اینه که میگن مادرشدن عالیه و بی نظیرترین حس، بعضیا چطور هنوز تجربه نکرده ، انقدر دنبالشن ... 

یعنی نمیفهمم من چطور میتونم کلی مشتاق و درتب و تاب و آرزومند و دیوانه حسی باشم که هنوز تجربش نکردم اصلا بدونم واقعا خوبه یا بد...

ما به فلک بوده‌ایم،یار ملک بوده‌ایم/باز همان جا رویم،جمله که آن شهر ماست/خود ز فلک برتریم، وز ملک افزونتریم/زین دو چرا نگذریم؟منزل ما کبریاست/گوهر پاک از کجا؟عالم خاک از کجا؟/بر چه فرود آمدید؟! بار کنید،این چه جاست؟؟!

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

و برای این اتفاق ناشناخته، این تجربه ی طعمش چشیده نشده،  خودمو حتی تاحد مرگ مورد رنج روحی یا جسمی قرار بدم...

!

من چرا نمیفهمم واقعا

ما به فلک بوده‌ایم،یار ملک بوده‌ایم/باز همان جا رویم،جمله که آن شهر ماست/خود ز فلک برتریم، وز ملک افزونتریم/زین دو چرا نگذریم؟منزل ما کبریاست/گوهر پاک از کجا؟عالم خاک از کجا؟/بر چه فرود آمدید؟! بار کنید،این چه جاست؟؟!
1156

منم از بچه دار شدن ميترسم جرعتشو ندارم

خدايا زمين خوردم اميد بستم و نا اميد شدم ولى خيلى دوستت دارماااا 😔❤️دير كردى ببين از زندگى جا ماندم، دير كردى زمين خوردم و تنها ماندم، دير كردى حسرتت هر لحظه بر بادم داد، دير آمد در برم تا گفتم اى داد اى داد، من ميرم امشب تازه ميفهمى دلت گيره من ميرم امشب خنده هام از خاطرات ميره، من ميرم امشب تازه ميفهمى دلت گيره، من ميرم امشب فكر تو آروم نميگيره... وقتى كه نيست از تو نشونى يعنى شدم فراموش ، كنار از ما بهترونى يعنى شدم فراموش، حال مرا ديدى نموندى كردى مرا فراموش، چه ساده اين قلبو شكوندى آخر شدم فراموش... 

من قبلا از امپول وحشت داشتم ولی الان به خاطر بچه امپول های زیر پوستی سیکل ای وی افمو خودم تزریق میکنم 😢😢

نینیه گلم هنوز خدا تورو به ما نداده اما دعا میکنم هر چه زودتر بیای تو دل مامانی وبعدش به این دنیای قشنگ تا منو تو وبابایی در کنار هم لذت ببریم❤❤

تمایل به مادر شدن یه غریزه ست یه حس ناخودآگاه برای تداوم گونه انسانی که بطور اتوماتیک در وجود همه آدما هست 

ولی بعضیا آگاهانه به این غریزه غلبه میکنن و این گرایش توشون کمتره یا نیست

تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، در هنر و ادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت!
خب علاقه شونه شما دنبال عشق و علاقه ت نمیری؟ 

اخه میگم مادری رو هنوز تجربه نکرده، ازکجا میدونن و میفهمن خیلی خوبه و عاشقش میشن که انقدر براش تقلا میکنن، بعضا حتی تا پای جون

1221
1167
شماها هنوز موقع بچه دار شدنتون نرسیده...وقتی برسه این حس میاد....

۳۴ سالم شد، ۸ سالم از تاهلم گذشت

منم همیشه این سوالو دارم.هنوز که مادر نشدن که حس مادری داشته باشن پس چطوریه؟!

اره منن

آدم وقتی تصمیم میگیره مادر بشه میدونه مشکلات هست من خودم اقدام کردم همه چی خوب بود بعد دو ماه ویار شروع شد اون گذروندم لکه بینی بعد اون عمل شدم بعدش،استراحت مطلق همین جور اذیت بودم واقعا داشتم جا میزدم تا اینکه نی نی حس میکنی دیگه یادت میره چقد سخت بوده....تازه دو تا سقط داشتم ....اما واقعا به جایی آدم لازم داره از خودش بگذره یه زندگی یه یکی دیگه بده و یکی دنیا بیاره که از خودته...ایشالا برا همه پیش بیاد و راحت بگذرونن

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خدایا. ...تو با این بزرگی ...در این اسمانها....چنین آرزوی بدین کوچکی را .....توانی براورد خدایا ....
1241