2726
عنوان

عکس از حلقه هامون .....بگید چه سالی وچند گرفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 5704 بازدید | 207 پست

انلاینا دید زدن بسه.......بفرسید

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر
منم حلقمو ۹۴گرفتم نامزد شدیم ولی سه سال بعد عروسی کردیم

نه ماعجله داشتیم تاچهل روزهم من عروس شدم رفت.

ای جان پس توتازه عروسی.البته منم دلموبااین خوش میکنم تاوقتی بچه نیس تازه عروسم.هیییعع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه ادمی بودم به هییییییچ وجه حلقه ام از دستم درنمی اومد کلا انگار عضو بدنم بود9سال امسال برای ...

چه خوب .شکرجای خوب رفتی.منم فروختم منتهاانگشترهدبه رو.حلقم برام یه نوع نشونه است

من یه ادمی بودم به هییییییچ وجه حلقه ام از دستم درنمی اومد کلا انگار عضو بدنم بود9سال امسال برای ...

با خوب کسی معامله کردی....حلقت هیج جا نرفته ....مطمئن باش...خوش بحالت....منم اگه پیادخ روی شوهرم بذاره بیام هر کاری میکنم

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر
2728

۹۲.۵۵۰

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

تاالان همگی قشنگ بودن.

من گرمشو نمیدونم حلقه م

نه ماعجله داشتیم تاچهل روزهم من عروس شدم رفت. ای جان پس توتازه عروسی.البته منم دلموبااین خوش میکنم ...

الان ۹ماهه ازدواج کردم عزیزم انشالله دلتون همیشه خوش باشه و لبتون خندون...شوهرم میگه دوتایی خوش باشیم بیخیال بقیه من ک چیزی از تازه عروسی نفهمیدم الانم شوهرم با مامان و یه دونه آبجیش قطع رابطه اس از اول اذیتم کردن خداروشکر شوهرم هوامو داشت وگرنه نمیتونستم

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر

خوش به سعادتت  برا خوب کسی خرج ش کردی 😍😍😍😍

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
2706