2726
عنوان

خانومای گل یه لحظه میشه بیاین

136 بازدید | 13 پست

من حدود پنجاه روز از زایمانم میگذره... پریروزیهویی یه عالمه ترشحات شفاف وبخشی کشدار داشتم پهلوهامم در می‌کرد بااین که هنوزپری نشدم امکان تخمک گذاری هس؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله هست مواظب باش طبقه پایین ما چهل روز از زایمانش گذشته حامله شده الان بچه هاش تقریبا ده ماه و ده روز فاصله دارن

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
خب مگه نباید اول پری شیم بعد تخمک آزاد شه؟ قبل اولین پری میشه؟ 

ممکنه تا هفت هشت ماه پری نشی من خودم هفت ماه نشدم یعنی باردار نمیشی؟ربطی نداره 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
بله هست مواظب باش طبقه پایین ما چهل روز از زایمانش گذشته حامله شده الان بچه هاش تقریبا ده ماه و ده ر ...

خب بارداری شو بسلامت گذروند؟ آخه من زایمان زودرس داشتم بچه هام نموندن... دعا کنین  باردارم ویه بارداری سالم وراحت داشته باشم 😣

عزیزم زود رس یعنی چند هفته؟خیلی ناراحت شدم .این بچه اولش دنیا اومده بعد چهل شب دوباره حامله شد این یکی هم دنیا آورده .

25هفته ینی 6ماهه فک کنم برام دعاکنین😔    

عزیزم ایشالله به زودی ی نی نی خوشگل دنیا میاری .ولی الان تا پنج شش ماه نزار باردار بشی رحمت استراحت کنه‌.طبیعی زایمان کردی یا سز شدی؟