2733
2739
عنوان

شبا که باگوشی کار میکنید شوهرتون چی میگه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1739 بازدید | 52 پست

گوشیش سادس از گوشی من اتک میزنه به کلشش😑😑😑😑دیوونه کرده منو البته دوس ندارم گوشی انروید بگیره😊

خدایاشکرت برا هدیه ای ک بهم دادی پس به خودت میسپارمش سالم و صالح باشه انشاالله و اگه لایق میدونی دختر باشه خداجونم  
من نامزدم خودش چون ۵:۳۰-۶صب پامیشع میره سرکار توقع داره منم ۱۲بخوابم 😑😑براهمین ۱۲-۱میخوابه به منم ...

خدا قوت دلاور

🎖

ساعت گوشیت چه جوری مخفی میکنی؟

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماله یه بازی فوتبال داره انلاینه معتاد اونه  وقتی از سرکار میاد میچسبه به گوشیش فقد اونو بازی میکنه منم معتاد کرده شبا بهم درخواست میده باهم بازی میکنیم 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

من وقتهایی که شوهرم خونس خیلی خیلی کم میام سایت 

اخر شبها که میخوابه هم اگر بیام از قبلش بهش میگم که من خوابم نمیاد یکم میرم نی نی سایت بعد میخوابم اونم میگه فدات عزیزم شبت بخیر بوچ بوچ😂

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728
خدا قوت دلاور 🎖 ساعت گوشیت چه جوری مخفی میکنی؟

گوشی ن موبوگرام تو تنظیماتش هس ک نشون نده ساعتو قسمت امنیت 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

دیشب ساعت 2پاشد دید سرم تو گوشیه یهو قاطی کرد گفت تو نمیخوای بخوابی نصفه شب ول کن گوشی بیا بغلم..منم هیچی نگفتم گوشیو گذاشتم کنار.صب بیدارشد معذرت خواهی کرد ک غر زده گفت توام بیدارشی ببینی سر من تو گوشیه ناراحت میشی... خیلی بدش میاد منم عادت کردم نمیتونم بخوابم 

ما شبا گوشی رو تعطیل میکنیم  و جفتمونم از این وضعیت راضی هستیم 😊😊😊😊😊😊

آففففففرررررین، کار بسیاااااار درستی می کنید، رمز موفقیتت رو به ما هم بگو عزیزم، شما خودت راحت خوابت میبره؟ کارمندی؟ صبح معمولا چه ساعتی بیدار میشی؟

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2738
گوشیش سادس از گوشی من اتک میزنه به کلشش😑😑😑😑دیوونه کرده منو البته دوس ندارم گوشی انروید بگیره😊

وای منم دیوونه کرده ازبس میگه نت روشن کن بهت وصل شم گوشی خودش سادست باتبلت پسرم میره کلش بازی میکنه

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿

اوفففف شوهر منم خفه‌م کرد با این کلش و بازی‌هاش... ینی حسابی رو مخم میره... بعد عادت داره با صدای بلند بازی کنه. دیشب سردرد گرفتم از بس صدای گوشی تو مغزم رفته بود. حرفم بزنم قهر میکنه. ی چی میشه طلب اون 😕

چرا‌ خانوما وقتی خودشون همش سرشون تو گوشیه کسی چیزی میگه عصبی میشن و قاطی میکنن ولی اگه گوشی دست شوهرشون ببینن جار و جنجال و قیافه و کشت و کشتار و جنایت جنگی رخ میده؟😄😃😅

گفت: «درنگ کنید که من آتشی دیده ام...ای بسا خبری بیاورم از آن».....رفت.......و «پیامبر» بازگشت.

ازاینکه سرم‌توگوشی باشه متنفره هرکی روبجزخودم ببینه سرش توگوشیه ازاونم بدش میادمال خودش سادست

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿

من کلا جلوی شوهرم دست به گوشی نمیشم.بنده خدا فکر میکنه من کلا مشغول تمیز کردن خونه آشپزی بچه داری هستم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706