2737
2734
ای نمیشه خوشگلم منم گفتم همه چیز اخه بعضیا حجاب رعایت می کنن اما غیبتم می کنن که خیلی کار زشتیه

درسته ولی غیبت  با حجاب فرق داره 

درسته غیبت کردن حرامه 

ولی اگه غیبتی هم شد ماهیت و ظاهر دین زیر سوال نمیره

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب گیسو جون تقصیر خودشون بود همچین همه اومدن گفتند مهدی اومد مهدی اومد انگار سفیر آلمان اومده.منم حالشون گرفتم.شوهرمم بنده خدا سکوت کرد

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728

جاریم جرات نداره چیزی بگه.شوهرم درسته قورتش میده کسیو که بمن حرف بزنه.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

البته شوهرم میدونه من یهو قاطی کنم لباس میپوشم از همون خونه مادرشوهرم میزنم بیرون صاف میرم خونه بابام.بنده خدا حفظ آبروهم میکنه😂😂😂

البته شوهرم میدونه من یهو قاطی کنم لباس میپوشم از همون خونه مادرشوهرم میزنم بیرون صاف میرم خونه بابا ...

مثلایکی هست عادتش به

بقیه گیر میده مثلا بهم گفت چرا موهات رنگ کردی الان دختر خودش مو رنگ می کنه

قطعا برای نداشتن حجاب هم باید جواب پس بدی تو که میگی غیبت گناه کبیره س باید جواب پس بدی حجاب هم اينطوره چطور حواست به غیبت نکردن هست به حفظ حجاب هم خوبه باشه استارتر غریز

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
قطعا برای نداشتن حجاب هم باید جواب پس بدی تو که میگی غیبت گناه کبیره س باید جواب پس بدی حجاب هم اينط ...

مرسی خوشگلم اخه همه فامیل خواهر برادریم بدشم همه اینجورین من به دید نمیام😆😆

2706