2726
ما برعکس یه بار شال سر کرد بودم همه یه جوری بهم گفتن چرا سرکردی مادرم گفت ابرومون بردی فک کردم‌جنابت ...

نه  ما  باید  اون یه تیکه  شال  باشه  وگرنه  فکر  بد دربارمون  میکنن  برعکس هم هستیم

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه  ما  باید  اون یه تیکه  شال  باشه  وگرنه  فکر  بد دربارمو ...

ما کلا فامیلمون نمی پوشه رفتم سلام کردم به دایی زن داداشم گفت چرا شال پوشیدی زن داداشم گفت گفتم خب دارم اشپزی می کنم دختر داییم چادری شد کاری کردن کل مملکت خبر دار شد حتی حاج حافظ شیرازی😆😆😆از بس شوک شدن😆😆😆

2728

ما ایرانی و مسلمان هستیم

خداروشکرجلو نامحرم حجاب کامل داریم😊😊

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

من شال سرم میکنم جلو نا محرمای فامیل اگه خیلی خیلی غریبه باشه و بار اول باشه ببینمش با چادر 😆

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

من میپوشم اما اگه یهو لجم بگیره نمیپوشم.مثلا من همیشه جلوی برادرشوهرم شال سر میکردم. ی شب خونه مادرشوهرم بودیم یهو همه اومدن بهم گفتن مهدی اومد مهدی اومد منظورشون این بود شال سر کنم منم لجم گرفت به شوهرم گفتم اومد که اومد.بدون شال اومدم واسه سلام و احوالپرسی.آخ قیافه همه دیدن داشت اونشب

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
[QUOTE=87802132]ما ایرانی و مسلمان هستیم خداروشکرجلو نامحرم حجاب کامل نظرشما قابل احترامه اما مسلمون ...

یکی از نکات مهم و اساسیشه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706