2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هفته ی چندمی درست میشه بابا منم اینقدر غصه خوردم

قبلا سقط داشتم

به پریودم ۹هفته و دو روزم

به سونو ۵هفته و ۶روز

توسونو جنین نبوددکترم گفت اینم پوچ اینم سقط میشه😫

گفت اینم سقط شد برید ازمایش ژنتیک بدید مشکل دارید😓

ولی من تا ۱۲روز بعدموعدم بی بی چکم منفی بود

حتی من کلی گرمیجات خوردم پریود بشم خبری نشد

۱۷روز تاخیر ازمایش دادم بتا۱۴۱

یکهفته بعدش شد۲۸۹۳

دعا کن قلب نی نی منم تشکیل بشه منم بیام از سختیاش بگم😃 دیروزرفتم دکتر کلی نا امیدم کرد😭😭😭

الان چند هفته ای؟ به حرف دکتر گوش ندی زارت سقطش کنیا بعضیا تا دوازده هفته طول میکشه قلب بچشون تشکیل شه یه کلیپ از دکتر طب اسلامی هم هست درمورد دور تشکیل شدن قلب بچه کاش میدیدیش م

به امید اون روزی که دنیا بیایی و من محکم تو آغوشم بگیرمت و بیاد تمام لحظاتی که منتظرت بودم گریه کنم.فرزندم.
الان چند هفته ای؟ به حرف دکتر گوش ندی زارت سقطش کنیا بعضیا تا دوازده هفته طول میکشه قلب بچشون تشکیل ...

قبلا سقط داشتم

به پریودم ۹هفته و دو روزم

به سونو ۵هفته و ۶روز

توسونو جنین نبوددکترم گفت اینم پوچ اینم سقط میشه😫

گفت اینم سقط شد برید ازمایش ژنتیک بدید مشکل دارید😓

ولی من تا ۱۲روز بعدموعدم بی بی چکم منفی بود

حتی من کلی گرمیجات خوردم پریود بشم خبری نشد

۱۷روز تاخیر ازمایش دادم بتا۱۴۱

یکهفته بعدش شد۲۸۹۳

قبلا سقط داشتم به پریودم ۹هفته و دو روزم به سونو ۵هفته و ۶روز توسونو جنین نبوددکترم گفت اینم پوچ ...

اخه منم بارداری پوچ داشتم همین حرفا رو هی زدن تو دلمو خالی کردن ولی اینبار هیچ مشکلی ندارم شکر خدا ....چقدر بعد از سقطت باردار شدی؟

بی قراره احساس میکنم 

زیر بالشتش اسامی اصحاب کهف رو بنویس تو کاغذ بذار

اسامیشونم:تلمیخا,مکشلینیا,مشلینیا,مرنوش,برنوش,شادنوش,مرطونس و قطمیر که اسم سگشون بود

مفتخرم مسلمانم .خدایا عاشقتم بابت همه چیز خصوصا امام حسین
قبلا سقط داشتم به پریودم ۹هفته و دو روزم به سونو ۵هفته و ۶روز توسونو جنین نبوددکترم گفت اینم پوچ ...

ببین پس صبرکن حتما تو لقاحت دور انجام شده برو طب اسلامی سویق کامل بگیر بخور باعث تشکیل شدن زود قلب جنین میشه در هرحال به دوازده هفته هم نرسبدی کلی جا داری پانشی دستی دستی کار بخودت بدی سونو واژینال کنی و اینا تا دوازده هفته صبرکن میدونم سخته ولی صبرکن

به امید اون روزی که دنیا بیایی و من محکم تو آغوشم بگیرمت و بیاد تمام لحظاتی که منتظرت بودم گریه کنم.فرزندم.
2706