2733
2734
بچه دارم آشپزخونش کوچولو بود تازه پارکینگ و آسانسور نداره به نظرم 650نمیارزه

عزیزم شما بخوای هم نمیتونی دخالت کنی، شوهر شما بدون اینکه اول شما رو ببره بازدید خونه و نظرتون رو بپرسه بیعانه داده و قرار بنگاه گذاشته،....انشاالله هرچی صلاحتون هست همون اتفاق بیفته

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا تهرانم ولی خواهرم دوسال پیش با 450توی پونک نود متری خرید خیلی خوشگلو خوش نقشه و فول امکانات الان ...

تهران خیلی وحشتناک گرون شده

ببین الان کامنت رو خوندم ، یکی از اشناهامون املاک معروفی تهران داره مدام میگه سمت دریاچه چیتگر خیلییی رشد داره

محل خودتونم همون جاست ، همون جا خونه خوب بگیر

درسته محله مهمه اما اول خونه ک توش زندگی میکنی باید خوب باشه

شمال تهران امکانات زیاده اما خرج زندگی خیلی بیشتره

یادم تورو فراموش..
بچه دارم آشپزخونش کوچولو بود تازه پارکینگ و آسانسور نداره به نظرم 650نمیارزه

بنطرت منم نمیارزه دو روز دنیا آدم به خودش سختی بده که میخواد سود بیاد رو خونه ، حالا نه خیلی جای پایین و متراژ زیاد اما حداقل پارکینگ رو داشته باشه 90 متری هم باز خوبه که اکثرا دو خوبه هم هستن 

2731
دوسال ساخت

وایی همسرت چ اشتباهی داره میکنه 

درسته نوساز بودن یسری خوبیا داره وای لین خونه هیچ اپشن مثبتی نداره 

(اسانسور و پارکینگ)

ب نطر من تو همون منطقه دنبال ده سال ساخت بگردین میتوتید پارکینگ دار پیدا کنید 

2738
نزدیک دریاچه اس

الان خونه ای که شوهرت میخواد بخره نزدیک دریاچه چیتگره؟ ....

بخرید البته اگگه پولتون میرسید و با اسانسور و پارگینگ بود بهتر بود . به نظرم اون منطقه چند سال دیگه رشد میکنه ، شوهرتون درست میگه. شوهر من هم چند سال پیش همین پیشنهاد رو به من داد قبول نکردم ولی دوستش رفت اونجا خرید و یکی دو سال بعد فروخت با کلی سود و رفت سمت رسالت بهترین خونه رو خرید ، شوهرم همیشه میگه تو اجازه ندادی بخرم. 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

استارتر اگ مورد دیگه ای داری و میدونی مثلا تا دوروز دیگ میتونی یکی بهتر قولنامه کنی اینو لغو کن .اگر نه تو این اشفته بازار اصلا معلوم نیست هفته بعد چقد افزایش قیمت داشته باشیم تازه 12 اردیبهشت ام ک تحریم نفتی داریم قیمتا تغییر میکنه تازه معلوم نیست چه دزدی هایی از اقایون در ماه بعد اشکار بشه ..برای همین سریع پولتو تبدیل کن 

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
2706