2726

650پول داریم که یه خونه شوهرم دیده شصت متری بیعانه هم دلده اما دیشب رفتم دیدم خیلی تو ذوقم خورد خیلی بد نقشه بود اصن خوشم نیومد ولی شوهرم میگه میخرمش چون منطقه اش خوبه و رشدش زیاده من میگم بریم پایین شهر خونه صد متری با کلیه ی امکانات بگیریم چی کار کنم به نظرم اصن توش نمیتونم زندگی کنم امشب هم قرار گذاشتن برن بنویسن من تا صبح نخوابیدم از فکرو خیال تمام پس انداز زندگیمونه چی کار کنم نزارم بره یا دخالتی نکنم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کوچیک؟در چ حد؟کمددیواری تو اتاقش جا شه حله بچه نداشته باشینم حله

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
2728

طبقه چندمه ک اسانسور نداره 

پارکینگ خیلی مهمه 

برا من منطقه مهمتر از متراژه

همسرتون درست میگه 

ولی اگه این واحد طبقه سوم و چهارم باشه رشد انچنانیی نخواهد داشت برا فروششم دچار مشکل میشید 

ب نظر من بهتره بازم بگردید 

همین متراژ رو تو همین منطقه خوب بخرید ولی پارکینگ داشته باشه

بچه دارم آشپزخونش کوچولو بود تازه پارکینگ و آسانسور نداره به نظرم 650نمیارزه

کدوم منطقه؟تهرانی؟

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر

هر طور شده نذار بگیره من باشم خون خودمو میندازم گردنش بگو عجله نکنه بازم بگرده

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

کلاس و فرهنگ اجتماعی هم مهمه اگه همسرت میگه پیشرفت داره بهش اعتماد کن  

من خودم جنوب شهرم مستاجرم ولی بالای شهر خونه دارم. ک پولامو جمع کنم بچم مدرسه ای شد بذم بزرگتر بخرم اون سمت تحصیل کنه 

یکم سختی بکش  

......................................................................... 
2706