2737
2739
عنوان

بنظرتون حق با منه یاشوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 45 پست

عزیزم الان تو عصبانیت لازم نیست دعوا بینتون رو کش بدی بهتره واسه آشتی پیش قدم بشی ولی تو یه فرصت خوب که حالش خیلی خوبه باهاش صحبت کن و بهش بگو حق نداری وسط هر دعوای کوچیکی حرف از طلاق بزنی .این حرفها اگه تکرار بشه سردی میاره...

این جور مردها دوران مجردی هم پسرهای لجبازی بودن و زود قهر میکردن، همه این مسائل برمیگرده به تربیت غلط خانواده ها. شوهر من خهم سال های اول لجباز و یه دنده بود و بحث و دعواها رو کش میداد تا جایی که جرات نداشتم بهش انتقادی کنم تا شکایتی میکردم شروع میکرد و از قدیم بحث رو پیش میکشید و کلی جر و بحث میکردیم اخرش من بدهکار میشدم، البته خدا رو شکر دعوای ما فقط و فقط بحث کردن بود نه فحش بود و نه کتک و ....

بهتره با شوهرت تو یه فرصت طلایی که خیلی شارژه صحبت کنی و بهش بگی از رفتارش ناراحتی و اجازه بدی اون هم از تو انتقاد کنه و وقتی بدیهات رو میگه حاضر جوابی نکن و بزار حرفهاشو بگه و خالی بشه ....احتمالا بچه ندارین درسته؟ ...ما از وقتی بچه دار شدیم شوهرم یه ادم دیگه شده ، واقعا مهربون شده ، البته قبلا هم مهربون بود ولی خیلی زود رنج بود و لجباز که خدا رو شکر الان خوب شده ....یه کم به همدیگه فرصت بدین و تا تق به توق ی میخوره نگین طلاق ....

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط موقع عصبانیت این حرفارومیزنه وقتی خوبه میگه فداسرت بچه نداریم

بعضی ادما تو عصبانیت نمیتونن خودشون رو کنترل کنن

شدهر منم اونطور بود رفته رفته بهتر شد

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

ﺗﻮﻯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ!ﺍﯾﻨﻮ ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ.ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺖ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﻡ،ﺍﺻﻼً ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ…ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﮑﺮﺍﺭﻧﻤﯿﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮﺵ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﺪ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ، ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ،ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻨﺶ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻧﻢ ﻧﻪ ﯾﮑﯽ، ﻧﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ! ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮﻡ، ﺁﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ!!!ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ، ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺧﻢﮐﺮﺩﻥ ﻫﻢﻧﺪﺍﺷﺖ..!!ﻭ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ، ﮐﻪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ، ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺁﻭﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ…!ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺭ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﯼ…ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ،ﺍﻣﺎ…ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ…ﭘﺲ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺎﺩﯼ، ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯾﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ؛ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻏﻤﮕﯿﻨﯽ، ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺧﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺭﯼ…ﭘﺲ ﻓﻘﻂ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺵﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ…
2728
نه بچه نداریم ۴ساله دوادرمون میکنیم تازه دیشبم بهم گفت۵ساله الافتم خیلی دلم شکست

استارتر جان الان خوندم چی نوشتی ، توی کامنت بالا گفتم چیکار کن، دیدی حدس زدم که بچه ندارین. چون شوهر من هم به خاطر بچه نداشتن ما بود که عصبی بود و سر چیزهای کوچیک مدام بحث میکرد تا خودش رو خالی کنه، اون الان از شما بدش نمیاد اصلا و ابدا فقط فشارهای عصبی باعث میشه رفتار تند کنه ، البته شوهرت زیاده روی کرده که کتک میزنه ، انشاالله بچه دار بشین اروم میشه . البته اگه دردش بچه باشه ...فعلا به پر و پاش نپیچ و سعی کنید استرس رو از خودتون دور کنید ، تو این موقعیت استرس و تشنج تو زندگیتون بیشتر رو باردار نشدن شما اثر میزاره. اگه تهران زندگی میکنی برو پیش دکتر رضا نصر . خیلی ها جواب گرفتن. 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

آشواریا جان چرا همیشه ما خانوما باید پیش قدم بشیم.خطا از اون بوده چرا این بنده خدا پیش قدم شه؟پیش قدم شه که شوهرش پروتر شه سری بعد بجای 4 تا سیلی 5 تا سیلی بزنه.ول کن تورخدا این نصیحتهای مادربزرگی رو

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
تازه دیشب به بابام گفتم واست غذا درست میکنم میارم آقا میگه بروخونشون از گوشت خودشون براش درست کن بخد ...

اشتباه میکنی این لطفای پدرتونو همسرت نمیبینه 

اجازه نده دیگه هبچی برات ببارن 

هر وقتم اگه اوردن انقد بگو ک بفهمه لطفه نه وظیفه

حالا هرسری رفتی خوردی اوردی !

ی بار، برای پدرو مادرت جزو وظایفمونه چ پدر مادر خودمون چ همسرمون

ببینم مادر خودشم مباشه میگه برو همونجا گوشت و برنج بردار؟! همون موقع باید میگفتی نمک نشناسی .

ازین دست میده ازون دست میگره 

ببینم خوبه دامادشم واسه خودش همین حرفو بزنه 

میدونین بیشترین نفهمی ادما بخاطر وجدان نداشتنه اگه بدنی هرکاری ی برگشتب داره نمیکنیم هرکارو حرفیو نمیزنیم

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

عزیزم طلاق نگیر اما کاری کن که از کرده خودش پشیمون شه.یکم فکر و سیاست میخواد

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706