2726
عنوان

بنظرتون حق با منه یاشوهرم؟

532 بازدید | 45 پست

مامانم چندروزه نیست بابام تنهاست دیشب ساعت۸به شوهرم گفتم منو ببربراش غذادرست کنم اونم بردتم اماچون استقلال بازی داشت توراه انقدرنق زد.وقتی رفتم خونشونو یکم جمع وجورکردم بابام گفتش خودش غذادرست میکنه میخواست بره بیرون منم گفتم منم کاری ندارم پس منم ببر.اومدم خونه شوهرم عصبانی بودچرا یه ربعه برگشتی اصلاواسه چیرفته بودی گفتم گناداره دست تنهاست رفتم سربزنم شروع کرد بحث بامن وبهم گفت میرم تهران واسه کارازدستت راحت شم توهم هروقت راحت شدی زنگ بزن بیام طلاق که بعدشم خودش پشیمون شدمعذرت خواهی کرد.امابعدنیم ساعت دوباره شروع کرد اونقدر کشش داد که۴سیلیم خوردم.همیشه توهرشرایطی حقو به خودش میده دیگه خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دست این مردا.خب عزیزم قبل رفتن به بابات ی زنگ میزدی.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728

پس الان باید از دست بابات اول ناراحت باشی 

اما خب کار همسرتم درست نبود.شاید دلش از جای دیگه پر بوده. به دل نگیر.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
پس الان باید از دست بابات اول ناراحت باشی  اما خب کار همسرتم درست نبود.شاید دلش از جای دیگه پر ...

آخه باراولش که نیست.شاید شما فکرکنید من زیاد سربسرش میزارم امانه بخدا همیشه پیشش کوتاه میام تا زندگیمون ازهم نپاشه

ببین هرکسی با توجه به شرایط خونوادش واکنش نشون میده.اگه خونوادت همه جوره پشتت هستند جمع کن برو خونه بابات اما اگر نه پس بشین زندگیتو بکن.

2706