2737
2734
عنوان

تداخل حس خوشی و غصه

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دلم خواست...این تیر ماه میشه یه سال ک ازدواج کردیم اما اصلا برنامه ای واسه بچه نداریم هر وقتم پری ...

عزیزدلم برات دعا میکنم خیلی زود شرایطتون بر وفق مرادتون بشه و ان شاالله یه مامان و بابای خوشگل بشین

2731
الهی شکر  اولاش به شدددددت سخته اره!؟

ن اون شدتی ک تو گفتی ولی خب ی ماه اول اره سخته ...بعدش حله😍😍😍😍کاش کسی باشه بچه بزرگ نگه داره روزای اول

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
من تو ام يا تو مني دقيقا دخترم ١٦ ماهشه تاريخ زايمانمم ببين رو تيكرم  شديدا استرس دارم  ...

خیلی سخته 

قرار ی شب پیششون نباشیم

چیکار میکنن بنظرت

خواب و خوراکشون

من دخترم تا ی لحظه پیشش نباشم با گریه میگع مامان کجااااس

عزیزدلم برات دعا میکنم خیلی زود شرایطتون بر وفق مرادتون بشه و ان شاالله یه مامان و بابای خوشگل بشین

مرسی قربونت برم...از خدا میخوام هر لحظه لبتون خندون و دلتون شاد باشه  

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
ن اون شدتی ک تو گفتی ولی خب ی ماه اول اره سخته ...بعدش حله😍😍😍😍کاش کسی باشه بچه بزرگ نگه داره روز ...

الهی همین باشه ک میگی

باباش هست عمه هاش و دختر عمه هاش 

فقط وقتی ببرنش پارک پیششون میمونه 

خونه هیچکس نمیمونه

2738
الهی همین باشه ک میگی باباش هست عمه هاش و دختر عمه هاش  فقط وقتی ببرنش پارک پیششون میمونه&nbs ...

خیلی خوبه😍😍😍😍نگران هیچی نباش

ب سلامتی زایمان کنی❤❤❤❤❤

مرسی قربونت برم...از خدا میخوام هر لحظه لبتون خندون و دلتون شاد باشه    

ایشالا این ماه خبر بارداریت بخونم😍😍😍😍😍😍😍

2706