2726
عنوان

درد دل...

304 بازدید | 6 پست

سلام دوستان

من تقریبا یک سال پیش به علت شکاک بودن همسرم که تو دوران عقد بودیم طلاق گرفتم ( از این یکسال که چی گذشت و دیدم به مردها و ازدواج بد بود فاکتور میگیرم) حالا مدتیه که حس میکنم به دوست رئیسم که هر از گاهی به محل کار ما میاد علاقه مند شدم و حس میکنم اون هم نسبت به من بی تفاوت نیست چون مدتیه که زود به زود میاد به محل کارم نگاه های یواشکی و اینکه سعی میکنه زیاد مخاطب صحبت هاش باشم ( یه جورایی حس زنونه ام میگه بهم علاقه داره اصلا به نظرتون چقدر حس ما زنا درست از آب در میاد؟) حالا مشکل من اینجاست که از خیلی چیز ها میترسم ... از اینکه این هم بد باشه ... از اینکه وقتی متوجه بشه قبلا ازدواج کردم دیدش عوض بشه ...و خیلی ترس های دیگه ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونه یه ازدواج ناموفق داشتی؟از این بابت مطمئنی؟

آره کاملا مطمئنم که نمیدونه چون  به هزار بهونه شناسنامه ام رو حتی نشونه رئیسم ندادم چون نمیخواستم کسی تو محیط کارم بفهمه

آره کاملا مطمئنم که نمیدونه چون  به هزار بهونه شناسنامه ام رو حتی نشونه رئیسم ندادم چون نمیخواس ...

اگر میدونست ممکن بود هدفش بد باشه.

اما حالا که از این موضوع اطلاع نداره و اگه تو هم بهش علاقه داری و خواستین وارد رابطه بشین،ازش مخفی نکن.

(ولی اولش هم نگو)

اگه آدم منطقی باشه متوجه میشه که انتخاب اشتباه ممکنه برای هرکسی پیش بیاد.و خودت و برای خودت میخواد.

ایشاا... به مراد دلت برسی.🌹

اگر میدونست ممکن بود هدفش بد باشه. اما حالا که از این موضوع اطلاع نداره و اگه تو هم بهش علاقه داری ...

خیلی ممنون از راهنماییت دوست عزیزم 🌹 امیدوارم تو هم به مراد دلت برسی