2737
2734
عنوان

فردا سالگرد ازدواجمون..

214 بازدید | 20 پست

سلام..فردا سالگرد ازدواجمون منو جاریم باهم تو یروز عقد کردیم بنظرتون فردا بگم بیان خونمون باهم جشن بگیریم؟؟البته اینم بگم من با خونواده شوهرم قط رابطم براهمون نمیدونم جاریم قبول میکنه بیاد یانه بنظرتون بگم یا اینک الکی خودمو سبک نکنم بهتره؟

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز

بنظرم  دو تایی با همسرتون باشید  بهتره ...

پیشنهاد بدید  و  ب هر دلیلی نپذیرن ؛ دلخور میشید خودتون

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

حیلی خودتو سبک کردی اگه به جاریت بگی😑 چیکا ب اون داری خودت  و شوهرت جشن بگیرید والا

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

ن یالگرد عقده دورهمی ک نیس. اگ همه بودن اره ی چی ولی تنها با اونام باشی نچسبه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

من خودم اوایل زندگیم انقد به خونواده شوهرم رو دادمو براشون کادو ببر بیار کردم الان سوارم شدن همش میگم کاش یکیو داشتم بهم میگف نکن اینکارارو تجربه نداشتم فک میکردم به هرکی خوبی کنم قطعا خوبی میبینم ولی همش میشه وظیفه.‌ توام گوش کن دختر ما ۴تا پیرهن بیشتر پاره کردیم.. ب خونواده شوهر رو بدی آسترم میخان ازت😒😒

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

وااااای چه اعصابی داری تو باز😐🤦‍♀️من که با جاری وسطی ام قطع ارتباطیم با جاری اولی هم که سن هامون بهم نمیخوره 11 سال ازم بزرگتره😂

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2706