2726
عنوان

بنظرتون این خون لانه گزینیه؟

181 بازدید | 17 پست

بچه ها من دوره هام با متفورمین تنظیم شدن دو ماهه،و این ماه لتروزول و دوفاستون هم خوردم.

موعدم باید چهارم میبود .همیشه هم حتی وقتی تنظیم بودم شش هفت روز عقب انداختم،نه جلو.

ولی امروز ک سوم بود، ازم خون قهوه ای اومد در حد ده بیست قطره.. هنوزم خیلی کم میاد و قهوه ایه. 

من همیشه خون روز اول پریم قرمز و زیاد بوده و امونم نداده.حالا این بار فرق میکنه.

بنظرتون بخاطر لتروزول پریودم این شکلی شده ،یا این خون لانه گزینیه؟اولش درد کمر هم داشتم،ولی الان خوب شدم.

شما چ تجربه ای از لانه گزینی دارین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تو بارداریم خون لانه گزینی داشتم اونم اینجوری بود که نمیدونستم حامله ام و ده روز از مو عدم گذشته بود نزدیکی داشتیم بعد نزدیکی روی دستمال خون دیدم که رفتم حمام و موترلهداشتی گذاشتم دقیق یه نوار بهداشتی خون صورتی رنگ اومد نه قهواهی و بعد خلاص شد یکی دو روز شد دیگه حتی یه قطره هم نبود اونوقت تست زدم مثبت بود خون لانه گزینی جوری نیست که قطع و وصل بشه میاد یکمی و تموم میشه کلا

خدایا سپاس بابت داشتن نعمت سلامتی و پسرم و همسرم سپاس   بعضی ها در زمان های خالی شون با شما صحبت می کنند،بعضی ها زمانشون رو خالی می کنند تا با شما صحبت کنند،“تفاوتش را بفهمیم”   
شاید باردارین،از موعدتون گذشته؟

چندروز مونده اما سابقه لکه بینی نداشتم من تنبلی تهمدان دارم دارو ام این ماه مصرف نکردم امیدی به بارداری ندارم حالا بنظرم امشب لک بیشتربود اگه تافردا خونی نباشه بیبی میزنم

خدایا شکرت
من تو بارداریم خون لانه گزینی داشتم اونم اینجوری بود که نمیدونستم حامله ام و ده روز از مو عدم گذشته ...

اون دیگه لانه گزینی نبوده شما بخاطر نزدیکی و حساس بودن رحم خونریزی کردید

و خدایی که به شدت کافیست ... 
2706