2733
2734
عنوان

مادر بارداری هست که دوران بارداری سیگار کشیده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6030 بازدید | 71 پست
خواهرتون سیگار میکشیدن تو بارداری؟ 

بله عزيزم، برو پيش دكترت،  با استرس و ناراحتي بكشي تاثيرش بدتره ولي بري پيشش بهت ميگه روزي چنتا اوكيه، اينجوري خيالت راحت ميشه

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی میدونه ک قبل اقدام حتما باید گذاشت کنار یا نه؟😩نمیشه از شروع اقدام بذاریم کنار؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

خب عزیزم تحت نظر دکتر کمترش کن بعد ترکش کن سیگار و قلیون بچه رو ضعیف میکنن من خودم هر روز قلیون میکشیدم از روزی که بی بی چک زدم مثبت دراومد قلیون و کنار گذاشتم حتی الان هم ک شیر میدم چون میدونم ضرر داره نمی کشم

2731
بله عزيزم، برو پيش دكترت،  با استرس و ناراحتي بكشي تاثيرش بدتره ولي بري پيشش بهت ميگه روزي چنتا ...

تو بارداری؟ببخشید اینطوری میپرسم بچشون مشکلی نداشت ب دنیا اومد؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
خب عزیزم تحت نظر دکتر کمترش کن بعد ترکش کن سیگار و قلیون بچه رو ضعیف میکنن من خودم هر روز قلیون میکش ...

ترك قليون با ترك سيگار زمين تا اسمون فرق داره، گاهي ترك اني سيگار ضررش بيشتره، 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

یکی از عوارض شناخته شده مصرف سیگار در دوران بارداری، کم بودن وزن جنین نسبت به سنش هست. و کشیدن سیگار در حضور کودک بعد از تولد، کودک را مستعد آسم، پنومونی و بیماریهای ریوی می کنه.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2738
روزی ۶ نخ

من کردمش ی دونه ب هوای بچه دار شدن 😣

تو بارداری؟ببخشید اینطوری میپرسم بچشون مشکلی نداشت ب دنیا اومد؟

نه مشكلي نداشت، ولي بازم دليل نميشه همه بچه ها يجور باشه قواي بدنيشون، ميگم كه فقط دكتر خودش ميتونه نظر بده تا چه حد اوكيه

ترك قليون با ترك سيگار زمين تا اسمون فرق داره، گاهي ترك اني سيگار ضررش بيشتره، 

یا خدا جدی میگی؟

منم میکشم دکتر گفت توو اقدام نکشی بهتره اما نتونستم عمل کنم بهش من بخوام یهو نمیکشم اما دورو بریام همه سیگار میکشن . منم به خودم قول دادم که این ماه که عادتم تموم شد دیگه توو اقدام نکشم امیدوارم وسوسه نشم . اما مامانه دوستم میکشید دکترا میگن نکشی خب بهتره چون دکتر من گفت ممکنه رووو یه جنین تاثیر بذاره روووو یکی نذاره 😐

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
منم میکشم دکتر گفت توو اقدام نکشی بهتره اما نتونستم عمل کنم بهش من بخوام یهو نمیکشم اما دورو بریام ه ...

من این ماه میخواستم اقدام کنم ولی حدوی یکی دو هفتس ی نخ کشیدم ب نظرت اقدام کنم اشکال نداره 

2706