2737
2734
عنوان

کی مقصره؟بابام ک زن گرفته یا مامانم که خودشو فدای خواهرم کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2525 بازدید | 122 پست
اون خانومم واسه پدرتون هوا و هوسی بیش نیست کسی هم که حاضر میشه زندگی کس دیگه رو خراب کنه قطعا آدم د ...

اتفاقا حتما باباش عاشق اون زن میشه چون میدونه اگه خطا کنه احتمال داره جاش گرفته بشه و حتی به دروغ هم که شده محبت میکنه تا عزیز بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا عادت نكن به اينها

كه كم كم تو هم پا دري ميشي

اگه محبت كردي محبت نديدي! ديگه محبت نكن

اگه لطف كردي و جواب نديدي! به اون فرد ديگه لطف نكن

بذار ديگران بفهمن تو مهمه

تو با ارزشي

تو لايق محبت و احترامي

خودت رو دوست داشته باش

وگرنه مطمين باش كم كم اطرافيانت هم تو رو لايق محبت و احترام و دوست داشتن نمي دونن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اتفاقا حتما باباش عاشق اون زن میشه چون میدونه اگه خطا کنه احتمال داره جاش گرفته بشه و حتی به دروغ هم ...

اره تو این ۳ روزه ک خیلی عزیز شده همه جا میرن باهم

خانوم جلسه ایم هست دختر عموی بابامه

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
2731
اینا ب کنار من موندم شوهرم چیکاره بود ب اونم حرف زد میگه این شوهرش یادش میده

چون از اول ي جور رفتار كردي كه انگار هيچ توقعي نداري

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

یه مدت هر چی بین من و شوهرم بود رو میگفتم با برخورد شدید خانواده مواجه شدم به ویژه برادر وسطیم و خواهر و مادرم گفتن چون بچه هستی نمیفهمی فکر میکنی کسی اختلاف نداره شروع کن از یه جایی روی پای خودت وایسادن ما نمیگیم تنهات میزاریم ولی دخالت نمیکنیم

عزیزم ببخشید ولی پدرتون چندین سال در فکرش بودن و بعدش عملی کردن زن گرفتنشون رو 

در حالیکه یه مرد میتونه به زنش دلگرمی بده با هم مشکلاتو حل کنن  نوه ایشونم هست چرا باهم کمک نمیکنن خالم نوه هاشو نگه میداره باز شوهرخالم نگه میداره یه اتاق بیشتر ندارن ولی همه کنار هم میخوابن یه دخترش در حال طلاقه اومده پیششون با بچش یه بار نگفتن چرا اینجا پلاسی...بابا دختر این خونه بوده حالا اخلاق گندی که داشته چون شوهر کرده باید بره بمیره؛؛

بعد شما چرا دلت برا خواهرت نمیسوزه وضعیت زندگیش باعث این اخلاقش شاید شده 

2738
عزیزم ببخشید ولی پدرتون چندین سال در فکرش بودن و بعدش عملی کردن زن گرفتنشون رو  در حالیکه یه م ...

درسته ولی مادرمم چندین ساله ولمون کرده

چون از اول ي جور رفتار كردي كه انگار هيچ توقعي نداري

چرا من قبلنم غر میزدم ک مامانم چراهرروز میره خ نه خواهرم مجرد بودم

دیگه وقتی میبینی زیاد خونه بابات جا نداری کمتر برو فکر کن خارج از کشوری وپیش مامانت نیستی

دیگه گفتم نمیرم

حالا موندم موقع امتحانا بچه هامو کجا بزارم

یه مدت هر چی بین من و شوهرم بود رو میگفتم با برخورد شدید خانواده مواجه شدم به ویژه برادر وسطیم و خوا ...

اشتباهه واقعا اره همه مشکل دارن ولی فقط مشکلات نیست ادم باید خوبیا و خوشیارم ببینه

اشتباهه واقعا اره همه مشکل دارن ولی فقط مشکلات نیست ادم باید خوبیا و خوشیارم ببینه

به خدا الان که دارم منطقی فکر میکنم میبینم زن گرمای خونه اس هر وقت برا شوهرم میرقصم تا یه هفته باهام عاشقانه اس حقیقتا من یکم خانه داریم ضعیفه ولی وقتی قربون صدقه شوهرم میرم یادش میره خونه رو زیاد مرتب نکردم

2706