2733
2734
عنوان

کی مقصره؟بابام ک زن گرفته یا مامانم که خودشو فدای خواهرم کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2525 بازدید | 122 پست
به دل نگیر.میدونم سخته آدم از مادرش حرف بخوره.اما مطمئن باش از بس روش فشار بوده سر شما خالی کرده.شما ...

اون خواهر مغرور و خود بين هست

از رفتارش مشخصه تا ميتونه استفاده ميكنه از همه تا كارش رو پيش ببره

حرف زدن باهاش بي معني

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
واقعا مردا واسه اینکه یکی باشه یه لیوان آب دستشون بده ازدواج میکنن؟ بعدم راهکارایی که وجود داشت رو ...

عزیزم برای مثال گفتم یه لیوان اب رو میتونه کلمن بزاره کنارش ولی زن باید اول زن باشه بعد مادر وقتی میبینه با وقت گذاشتن برا دخترش شوهرش کم مهر میشه به دخترش یاد بده رو پای خودش وایسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون خانومم واسه پدرتون هوا و هوسی بیش نیست کسی هم که حاضر میشه زندگی کس دیگه رو خراب کنه قطعا آدم د ...

فعلا ک هممون ناراحت شدیم 

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
عزیزم برای مثال گفتم یه لیوان اب رو میتونه کلمن بزاره کنارش ولی زن باید اول زن باشه بعد مادر وقتی می ...

حرف منم همینه.ولی اینجا کلا بیخیال تعهدات زن شدن فقط میگن پدراستارتر مقصره

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2731
همینکارو کردم از همون روز اول ازدواجم گفتم خانوادم الان اینان زندگی الانم خیلی باارزشه برام ولی ۲۳ س ...

ميفهمم

من ٣٨ سالمه هنوز احساسات تو رو دارم

توي خيلي موارد دركت ميكنم

ولي همه چيزايي داري ميگي حس كردم

با كمكخدا و مشاور خوب پشت سر گذاشتم

منم به تو ميگم تو كل كن و زندگي خودت رو قدرت مندانه بساز

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
همینکارو کردم از همون روز اول ازدواجم گفتم خانوادم الان اینان زندگی الانم خیلی باارزشه برام ولی ۲۳ س ...

من ۱۹ سالمه یه بچه هم دارم ولی به خودم قول دادم رو پای خودم وایسم

2738
من ۱۹ سالمه یه بچه هم دارم ولی به خودم قول دادم رو پای خودم وایسم

من همیشه از همون بچگی رو پای خودم‌بودم مدرسه ام تنها میرفتم میومدم دوره ابتدایی این درحالی بود خواهرم ک راهنمایی بود با مادرم میرفت

اون خواهر مغرور و خود بين هست از رفتارش مشخصه تا ميتونه استفاده ميكنه از همه تا كارش رو پيش ببره ح ...

حرفاشون بی منطقه 

هیچوقت نتونستم باخواهرم حرف بزنم

من همیشه از همون بچگی رو پای خودم‌بودم مدرسه ام تنها میرفتم میومدم دوره ابتدایی این درحالی بود خواهر ...

من تا ساعت ۱۲ شب بیرون میموندم پیش دوستام ولی خواهرم نه همه جا بامامانم بود

من همیشه از همون بچگی رو پای خودم‌بودم مدرسه ام تنها میرفتم میومدم دوره ابتدایی این درحالی بود خواهر ...

خواهرت بچه اوله.من یه خواهر دارم تا به حال ما نفهمیدیم با شوهرش بحثش شده یا نه بکشی خودتو واسه کسی دردودل نمیکنه 

حرفاشون بی منطقه  هیچوقت نتونستم باخواهرم حرف بزنم

قطعا با ادم خود خواه نميشه حرف زد

خواهرت بچه اوله.من یه خواهر دارم تا به حال ما نفهمیدیم با شوهرش بحثش شده یا نه بکشی خودتو واسه کسی د ...

اره بچه اوله   کلا دوتاییم ۷ سال بزرگتر از منه

منم کسی نمیفهمه دعوا کردم‌یا نه ولی شوهرخواهرم ب خواهرم بگه سلام میاد میگه

2706