2733
2734
عنوان

سوال> در مورد شوهراتون.[ کدام > فیتنس, زیبا, اخلاق و ... ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اين معيار رو از خانم متاهل بپرسي سعي ميكنه اشتباهاتي كه تو انتخاب معيار داشته انجام نده مثلا ميگه اخلاق

اما خيلي از دخترهاي مجرد بقيه موارد هم خيلي براشون مهمه

من خودم مجردي اخلاق رو انتخاب كردمً و در اونموقع اصلا تو چشمم زيبا نبود با اينكه همه ميگفتند خيلي جذابه اما هر چي بيشتر گذشت و عشقشو باور كردم خيلي خيلي براي من قشنگ شده انگار يكي چشمامو با آب بشوره😂الان بعد هفت سال خوشحالم كه معيارم اخلاق و صداقت بةده...

2738
خداروشکر همسرمن همشو باهم داره مخثوصا اخلاقه درجه یکشو😍

پس خیلی خوش بحالتون هست

امیدوارم زندگی بکاموتون باشه

همیشه به صدای "وجدانم" گوش میدم, چون فقط وجدانمه که منو انسان نگه میداره!

شوهر من قیافش خوبه ینی از ۲۰ نمره ۱۷ رومیگیره حداقلش هیکلشم پر و چارشونس پولم داره فراوون همینا باعث شد گول بخورم اما هیچکدوم ملاک نیس اخلاق نداره پدرمو دراورده هرروز دعوامونه پس ملاک اخلاقه چون اگه خوش برخورد و مهربون باشی زن همه چیزو تحمل میکنه با بی پولی میسازه بخاطر اخلاقت ب دلش میشینی پس بنابراین دوستتم داره حالا با هرقیافه وتیپی ک باشی

هیکل زن هم در دوران بارداری و زایمان بهم میریزه

خیلی فاکتورای دیگه برای انتخاب مرد وجود داره مثل قلب مهربون،اخلاق خوب،محکم بودن،دست و دلباز بودن،کاری بودن

خداروشکر همسرم ادم خوب و خوشگلیه اما یکم شکم داره

خدایا شکرت هزاربار
۲

اگه گزینه رو با متن مینوشتید خیلی عالیتر میشد چون دیگران دیگه به پست مراجعه نمیکردن. سپاسگزارم

همیشه به صدای "وجدانم" گوش میدم, چون فقط وجدانمه که منو انسان نگه میداره!
2706