2733
2734
عنوان

آیا تو خونه موندن حتما باعث پیری میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 50 پست
اخه من دو روز تو خونه بمونم روز سوم انقد گریه میکنم با خودم ک داغون میشم . مخصوصا اینکه شوهرمم نیم س ...

خوب من بر عکس شما هستم،من همیشه از بیرون رفتن فراری بودم تو خونه راحت تر بودم،تو خونه به همه کارهام میرسم من اگه برای انجام کاری مجبور بشم برم بیرون از خونه غصه ام میگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم من سنی ندارم همش ۲۵ سالمه خدارو شکر سالمم اما خب تا یکی دو سال وضعیتم اینه نه که بیرون نرم ...

چی شده بیماری‌ای پیش اومده؟ امیدوارم به بقیه توهین نشه ولی نیاز به دیدن طبیعت و مردم و فعالیت ویژگی فرد سالم هست. ویژگی خاصی نیست بلاخره اکثرا دارند. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
چی شده بیماری‌ای پیش اومده؟ امیدوارم به بقیه توهین نشه ولی نیاز به دیدن طبیعت و مردم و فعالیت ویژگی ...

نه عزیزم کاملا سالمم و ورزشکار اما خب متاسفانه نمیتونم بگم چراا... دقیقا درسته

2728
نه عزیزم کاملا سالمم و ورزشکار اما خب متاسفانه نمیتونم بگم چراا... دقیقا درسته

به هر حال هر وضعیتی هست عادی نیست. اگر بیماری کسی هست و اینا که خب آدم باید بسازه. ولی اگر کسی محدودت کرده به نظرم با این محدودیت کنار نیا. با این روحیه‌ی سالمی که داری قطعا صدمات بدی بهت می‌خوره. و اگر هم کسی چنین خواسته‌ای ازت داره این خواسته‌اش به حق و منطقی نیست. 

دیگه نمی‌خواهی بیشتر بگی من چیزی نمی‌گم. ولی اگر دست خودت هست قبول کنی یا نکنی قبول نکن به نظر من. من باشم هرگز قبول نمی‌کنم چون می‌دونم که حتما افسرده می‌شم. کلا دو سه روز از  خونه بیرون نرم افسرده می‌شم.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

من درباره ى پيرى زودرس مقاله خوندم ولى هيچكدوم به موردى كه شما گفتيد به عنوان علت اصلى اشاره نكردند.

اين يكى از معتبرترين هاش هست.

https://www.aad.org/public/skin-hair-nails/anti-aging-skin-care/causes-of-aging-skin

موردى كه هم به ورزش اشاره كرده در خونه هم ميشه يك سرى از ورزش ها رو انجام بديد .

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
2738
مرسی عزیزم😘

خواهش ميكنم عزيزم.❤️

نگران نباش تو خونه هم ميشه خوش گذروند و حس خوب داشت.انسان شگفت انگيزه ميتونه خودش رو با هر شرايطى وفق بده.

ان شاالله هر چه زودتر مشكلتون حل بشه و هميشه خوشحال و سلامت باشيد.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
خواهش ميكنم عزيزم.❤️ نگران نباش تو خونه هم ميشه خوش گذروند و حس خوب داشت.انسان شگفت انگيزه ميت ...

مرسی بابت حس خوبی ک بهم انتقال دادی 

مرسی عزیزم

انشا ا... خدا بهترینارو نصیبت کنه😍 فقط مقالش خارجی بود درسته🤔

منم از وقتی بیکار شدم و شکست عشقی خوردم نشستم تو خونه تقریبا یه ماهه .. واسه ضربه روحی که خوردم از خونه بیرون نمیام اما تازگیا دارم از این فرصت خوب استفاده میکنم و خوش میگذرونم حالا وقت دارم فیلم ببینم به پوستم برسم هرچی دلم بخواد هی بخورم و بخورم .. استراحت کنم به کارای شخصیم برسم مطالعه کنم تو سایت ها عضو بشم و مقاله بنویسم با برادرزادم وقت بگذرونم کارای خونه رو انجام بدم و الانم یه گروه انرژی مثبت با بچه های سایت زدیم اونجا فعالیت میکنم هم خودم انرژی میگیرم و هم بچها کلی کارای دیگه میشه انجام داد و پیر نشد😙😙😙

اللهم صل علی محمد و ال محمد

من پشت کنکورم دوسالع تو خونم...تجربشو دارم با اینکه سنی ندارم اما افسردع شدم واقعا پیررررررر شدم موهام ریخته پوستم خراب شده انگاری 50سالمه...شادابی ندارمدگ حتی چیزی میشه ک باید وارد اجتماع شم نمیتونم توانشو ندارم وقتی میرم تو خیابون از صداها میترسم اصلااا تو خونه موندن ب مدت طولانی خوب نیست

چیکار میکنی،؟

تلویزیون میبینم،کتاب میخونم،تو اینترنت دنبال چیزای مورد علاقه ام میگردم،آشپزی میکنم،ورزش میکنم ،به درس و مشق بچه ام میرسم،برای بچه هام قصه میخونم باهاشون کاردستی درست میکنم،گاهی خیاطی میکنم،گاهی جدول حل میکنم ،با پسرم شطرنج بازی میکنم و....

2706