2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثبته مبارک باشه 🌷🌷

ببخشید دوره هات چند روزست؟

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
2728
مثبته مبارک باشه 🌷🌷 ببخشید دوره هات چند روزست؟

عزیزم من ماه قبل 8 پریود شدم اما هر ماه چهار روز عقب می‌افته بعضی از خانوما میگن قبل از موعد جوابش اشتباه و خطا داره خیلی ناامیدم 

ان شالله ک مثبته

استرس نداشته بودم.صبر کن ۲ سه روز قبل موعدت بزن ان شالله ک باردار باشی

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
ان شالله ک مثبته استرس نداشته بودم.صبر کن ۲ سه روز قبل موعدت بزن ان شالله ک باردار باشی

آخه علایم دارم سینه هام درد می‌کنه خستگی فقط دلم میخواد بخوابم اما بازم اگه حقیقت بدونم بهتره یعنی این بی بی چکا اشتباه هستن؟

آره اینا هم از علائم بارداری هست

ببخشید یعنی الان میشه چندم پریودتون؟

2738

پس الان میشه ۲۹ از پریودتون

پس به احتمال زیاد مثبته🌸🌸

دیشب وقتی گذاشتی همون موقع دو خط انداخت؟

پس الان میشه ۲۹ از پریودتون پس به احتمال زیاد مثبته🌸🌸 دیشب وقتی گذاشتی همون موقع دو خط انداخت؟

دیروز صبح گذاشتم اولش افتاد ولی خیلی محو بود کم کم پررنگ شد فقط از قبلی پررنگتر نشده من فکر میکردم باید پررنگتر بشه

تا پنج دقیقه بی بی چک اعتبار داره

یعنی بزور خطش رو دیدی یا معلوم بود فقط کمرنگ بود؟

تا پنج دقیقه بی بی چک اعتبار داره یعنی بزور خطش رو دیدی یا معلوم بود فقط کمرنگ بود؟

کامل از اول مشخص بود صورتی کمرنگ بود بعد کم کم پررنگتر شد این عکسی که گذاشتم بالایی ۳ زدم پایینی دیروز

پس مثبته گلم

فقط استرس نداشته باش

پس فردا هم یه بی بی چک بزن.ان شالله ک نثبت شد برو آزمایش🌸🌸🌸

2706