2737
2734

تا حالا چه کارایی کردین که واقعا مادرشوهرتون از دستتون حرص خورده....😈

نگین ما کاری به کارش نداریم و اون حرصمون میده.همه ی اینا رو میدونم.....😆

ولی صادقانه بگین...اینجا مجازیه😉

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مثلا من خودم یه بار از مسافرتمون که دوتایی رفته بودیم براش تعریف میکردم.

واقعا واقعا فکر میکردم خوشحال بشه ولی خیلی عصبانی شد....نگید میدونستی و همچینکاری کردی ولی من تا اونروز نمیدونستم از خوشی پسرش ناراحت بشه....

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍

وقتی به شوهرم زور میگم وتند برخورد میکنم تا یه مدت باهام تو قیافه است.ما با هم زندگی میکنیم.واینکه هر وقت با دخترم دعوام میشه.دو سالشه

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.
2706