2703
2553
عنوان

یه سوال دارم درباره شکایت🤔

140 بازدید | 26 پست

تقریبا ده روز پیش همسرم یه کلینیک دندانپزشکی رفت و دندونش رو عصب کشی کرد، همون دندون امشب یه تکه اش شکست!  این ینی مشکل از کار دندونپزشک بوده وما میتونیم شکایت کنیم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اول برو ب خود دندون پزشکی بگو

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

واسه دختر من یبار شکست یکسالو یه ماه گذشته بود دکتره گفت اگه تا قبل یسال خالی میشد رایگان پرش میکردم

مجبور شدم دوباره هزینه کردم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2714
واسه دختر من یبار شکست یکسالو یه ماه گذشته بود دکتره گفت اگه تا قبل یسال خالی میشد رایگان پرش میکردم ...

خب بنظرم اگه من شکایت کنم بهتره، خب این چه وضعه دندون درست کردنه اخه؟ 

بنظرم برید پیش دکتر شاید کاری کرد

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706