2726
بچه من قد توبودم نمیدونستم سایت چیه😶😶 بروبگیربخواب فرداخواب نمونی زوود😂

خوب اونموقع نبوده لابد بابا هم سنو سالای من الان دارن لایو میزارن اینستا الان با اون زمان شما خیلی تفاوت کرده😏

تنها دلیل ادامه دادنم شمایی، مامان🫂
درسته..منکه تصمیم دارم به چیزمیزای الکی ب بچم سخت نگیرم فقط درحد یادگیری ریاضی و بعضی درسایی ک کلا ت ...

عاخه ی دوستی داشتم مامانش خیلی هلش میداد این ابتدایی راهنمایی خوب بود رسید ک ب دبیرستان مامانه دیگ سواد هل دادن نداشت.دیپلم بود یعنی دوستم دیپلم تجربی با پارتی و اینا گرفت.خوب حرفم اینه اگ این بجه رو از اول ب حال خودش میذاشتن میفهمیدن ک کشش تجربی نداره یا کلا استعدادش جای دیگه س خودشو تو این رشتع حروم نمیکرد.الانم لیسانس پرستاری داره ولی ی امپول ک امپوله نمیزنه. شاید اگ خیاط میشد الان خیلی ببشتر از درس خوندنش استفاده میکرد

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخ یادش بخیر یه معلم دینی داشتیم قبل امتحان سوالها رو می‌داد بهمون و می‌گفت به کلاس های دیگه نگید 

همه از دم بیست می‌شدیم . اونم ما که علاقه ای نداشتیم به دینی 😂

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
خوب اونموقع نبوده لابد بابا هم سنو سالای من الان دارن لایو میزارن اینستا الان با اون زمان شما خیلی ت ...

من خودم21سالمه بابا اون زمااان ما خداییش خیلیم دورنیس😂 درکل برام عجیب بود نی نی سایت کاربرای دهه هشتادی داشته باشه شما ناراحت نشو گلم

خدایاشکرت
اره بخدا دعاش کنید کلا درموردحافظش هم اطلاعات میخواستم

فقط یچیزی رو بیاد داشته باشین اونم اینکه تحت هیچ شرایطی بهش استرس ندین... میگین علاقه نداره شاید علت بی علاقگی اصرار شما باشه.دوستمو یادمه که هر روز با چشم گریون میومد مدرسه چون مامانش ازش 20 میخواست. روان اون دختر بهم ریخته بود اصن... معدلش 20 بود اما به زور مادرش و کلاس خصوصی.موقع کنکور هم طفلک هیچی نیاورد و بنظر من واقعا مادرش مقصره

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

هرروز یه قاشق عسل و کنجد بده بخوره باغذاش فلفل دلمه بخوره و مویز و کندر عالیه دبیر ریاضیم گفته بود واسه من تاثیر داشت

واسه حاجت دلم 🧚‍♀️و خوشبختی🌹 و عاقبت به خیری همه جوونا 😇یه صلوات مهمونم میکنی؟🙏😍🌹🧚‍♀️