2733
2734

احساس میکنم بااونا بیشتربهش خوش میگذره میترسمم چیزی بگم که اونم عوضشوازخانواده من بیاره و رفت و آمدنکنه

و مثل من

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مثلا وقتی فیلمی میبینی زن و شوهر دوتایی رفتن مسافرت و صفا میکنن بگو کاش ما هم‌دوتایی میرفتیم خودمون دو تا تنها همینجوری مثل اینا عشقولانه

یا مثلا تعریف کن فلانی با شوهرش تنهایی رفتن فلان جا خوش به حالشون دوتایی میرن بدون اینکه هیچ آشنایی باشه راحت خوش میگذرونن 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 

یا بگو بعدا بچه دار بشیم اصلا نمیتونیم دوتا تنها بریم جایی الان که بچه نداریم بریم دو تایی بگردیم خودم و خودت فقط  دلم میخواد فقط تو باشی کنارم و خوش باشیم

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند