2733
2734

راانماییم کنید چیکار کنم این جا جوشارو کندم جاش مونده

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

لطفا اگر کسی راهکار بلد بود منم لایک کنه

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

به صورتت عسل بزن لکه بره

برا گودی و سیاهی چشم هم اب خیار و اب سیب زمینی(خودم امتحان نکردم شنیدم)

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من یه مدت آب سیب زمینی زدمم

الانم آب گوجه و خیارو کمی آبو چند قطره آب لیمورو میکس کردم گذاشتم تو جا یخی شبه یه دونه برمیدارم میمالونم رو صورتم

هفته ای سه بار عسلو اب لیمو میزنم

شبا قبل خواب آلوورا میزنم صبح میشورم

آب رسانو اینجورچیزام میزنم

جای جوشام خیلی کمتر شدنو صورتم شفاف شده

😍😍هرمهربونی ک امضامو خوند برای خونه دار شدنم یه صلوات بفرسته لطفا😘😍
من یه مدت آب سیب زمینی زدمم الانم آب گوجه و خیارو کمی آبو چند قطره آب لیمورو میکس کردم گذاشتم تو جا ...

عسل باید اصل باشه یه عسل شوهر گرفته طعم شکر میده خخخ قبلا خوب بود خورده شد رفت خخ

من یه مدت آب سیب زمینی زدمم الانم آب گوجه و خیارو کمی آبو چند قطره آب لیمورو میکس کردم گذاشتم تو جا ...

اب سیب زمینی به دور چشم چطوره؟

عسل باید اصل باشه یه عسل شوهر گرفته طعم شکر میده خخخ قبلا خوب بود خورده شد رفت خخ

این عسلی ک گرفتم از آشنای داییم اینا بود

داییم بردش آزمایش گفتن ۹۸ درصد عسل خالصه

😍😍هرمهربونی ک امضامو خوند برای خونه دار شدنم یه صلوات بفرسته لطفا😘😍
این عسلی ک گرفتم از آشنای داییم اینا بود داییم بردش آزمایش گفتن ۹۸ درصد عسل خالصه

از کجا خریدیش؟ کجا باید برد ازمایشگاه؟

2706