2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من نیاوردم ولی میگن چون توانایی ادم کم میشه بدتره بعضی ها هم میگن چون جاش بازه بهتره .هخخخ ببخشید ...

قربونت

من که خیلی استرس دارم چون جنسیتشون عوض شده و خیلی وزن زیاد کردم

اصلا ربطی به هم نداره. ممکنه بهتر باشه ممکنه بدتر. به عوامل دیگه ای بستگی داره. فقط تجربت بیشتره.

آره منم به همین معتقدم.خیییلیا میگن دومی بهتره و آسون تره و فلان.اما حس میکنم ربطی به اولی دومی نداره،به چیزای دیگه مربوط میشه

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
اره من بچه دومو که اوردم ترس زایمان کلا رفت و سومی رو اوردم که زایمانش از اولی سختر بود برام

ای وای منم سر دومی خیلی می ترسیدم ولی خدا رو شکر خیلی سریع بدنیا اومد یعنی چی می شه که دوباره سومی سخته؟ وزن بچه ها فرق داشته لابد درشت تر بودن. چون من کلا زود زایمان می کنم ولی اولیم خیلی درشت بود دومی ریز بود

قربونت من که خیلی استرس دارم چون جنسیتشون عوض شده و خیلی وزن زیاد کردم

منم خیلی نگرانم.اوایل خیلی پیگیر بودم سز شم اما دیدم هیچ دکتری قبول نمیکنه😞خصوصی هم دست کم ۸ تا ۱۰ تومن میخوان برا سز اختیاری،بیخیال شدم،ولی استرسش و فکر و دغدغه ش ولم نمیکنه.سری اول خبر نداشتم کحا میرم و چی میشه،اما الان که یه سری تجربه کردم فهمیدم چه خبره😖

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
قربونت من که خیلی استرس دارم چون جنسیتشون عوض شده و خیلی وزن زیاد کردم

نترس بارداری خودش هزار تا استرس داره 

بچم سالمه خوبه زشته زیباس بچه بدی میشه خوب میشه چیکاره میشه خوشبخت میشه بی ادب میشه با ادب میشه خنگ میشه زرنگ میشه خوب زایمان میکنم وسط زایمان نمیرم .خخخوای نفس کم اوردم .

بسپار دست خدا .خخخ

2706