2733
2739
عنوان

مستاجر بیخیال و ...

523 بازدید | 54 پست

با مستاجری که وضع خوبه و سالی یه بار مبلمان عوض میکنه و هر روز تو سفر و مهمونی و جشنه ولی هفت ماهه کرایه نداده چیکار کنم که هم بهش برنخوره هم به خودش بیاد؟ دو روز پیش هم مدیر ساختمون زنگ زده فلانی مستاجرتون یک و خورده ای شارز بدهکاره، داد همسایه ها در اومده!!! شما جای اون پرداخت کنید بعد از پیشش کم کنید!

بنده آقام، خواهش میکنم جبهه نگیرید🙏

اجاره هايي رو كه نداده از پول پيشش كم كن شار ژ رو هم همينطور 

سر موعدش هم بندازش بيرون 

همين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اجاره هايي رو كه نداده از پول پيشش كم كن شار ژ رو هم همينطور  سر موعدش هم بندازش بيرون&nb ...

تریپ رفاقت بینمون افتاده یه جور رودربایستی😐😐😐

بنده آقام، خواهش میکنم جبهه نگیرید🙏

به نظرم باهاشون تماس بگیرین و تاکید کنین که به مشکل بزرگی برخوردید و به پول احتیاج دارید و صراحتا بیان کنید که پول هفت ماه عقب افتاده رو باهاتون تسویه کنن و بگید که اگر قصد ندارن پول شارز رو بدن به شما رضایت بدن که از‌پول پیششون کسر کنین دقت کنین که ازشون یه دست نوشته ای چیزی بابت این کار بگیرید که فردا روزی دبه نکنه 

بعد تو پیر که نه من متلاشی شده ام💔❣
تریپ رفاقت بینمون افتاده یه جور رودربایستی😐😐😐

اشتباه محض اینه ک با مستاجرت بیفتی رودربایستی و رفت و امد و رفاقت

دوره نامردیه ..کسب ب این چیزا اهمیت نمیده..نگا داره ازتون سواستفاده م میکنه

2706