2737
2734
عنوان

آخه یهو ۴۵ ملیون اضافه شه!!؟

390 بازدید | 36 پست

این چه وضع مملکته آخه...آخر این ماه موعد اجاره مون سر میرسه...صاحبخونه اومده یهو میگه ۱۰۰ رهن کامل😔 ۵۵ داده بودیم و ۳۰۰ اجاره..آخه از کجا بیاریم..فکر نمیکردم سهو انقد اضافه کنه.بی انصافیه به خدا...با یه بچه ۷ ماهه اسباب کشی سخته...لطفا برامون دعا کنین یه جای خوب و به قیمت پیدا کنیم😔

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدابه دادت برسه ایشالله به حق امام زمان خونه داربشی اساس کشی خیلی سخته ایشالله همه مستاجرا خونه دار بشن منم توشون

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
2728

انشالله پیدا کنی عزیزم 

ما هم این ماه  وقت تمدیده  بینیم  چی نیشه ؟ 

وضع خونه  خیلییی خرابه😞

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
خدابه دادت برسه ایشالله به حق امام زمان خونه داربشی اساس کشی خیلی سخته ایشالله همه مستاجرا خونه دار ...

آخه فقط یه سال اینجا بودیم..کلی بهش رسیده بودیم...حیف...انشالله عزیزم

2738
انشالله پیدا کنی عزیزم  ما هم این ماه  وقت تمدیده  بینیم  چی نیشه ؟  وضع ...

خیلی...با این وضع ما مستاجرا چجوری رو پا وایسیم؟چجوری پیشرفت کنیم آخه؟😔

آخه فقط یه سال اینجا بودیم..کلی بهش رسیده بودیم...حیف...انشالله عزیزم

ماهم پارسال ازدواج کردیم رفتیم یه ۶ طبقه الان دوباره جابه جا شدیم رفتیم بازم ۷ طبقه.کل وسایلام خراب شده تو اثاث کشی.

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
عزیزم خیلی شرایط سختی خواهر و برادر منم مستاجر امد هر دو هاشون  هم بچه کوچیک دارن الان چند وقت ...

انشالله عزیرم 😔

ول کردن مملکتو به امون خدا هیچی سرجاش نیست

ای کاش یکی بود که به این اجاره ها سرکشی میکرد...آخه چه وضعشه؟😕

ماهم پارسال ازدواج کردیم رفتیم یه ۶ طبقه الان دوباره جابه جا شدیم رفتیم بازم ۷ طبقه.کل وسایلام خراب ...

منم...تو این گرونی نمیشه هم جایگزینشون کرد

2706