2733
2734

من یک پسر چهار ساله دارم دختر جاریمم چهارسالشه

ما  با جاریم و مادرشوهرم تو یک ساختمونیم 

چن روزپیش خونه مادرشوهرم همه دعوت بودیم ما شام خوردیم با پسر کوچیم اومدیم بالا شوهرمو پسر م موندن تا عصر جدید تموم بشه بعدبیان وقتی اومدن شوهرم به پسرم گفت با دختر عموت چی بازی میکردین  پسرم گفت نمیدونم 

شوهرم بهم گفت دیگه نذاری،با دخترعموش بازی کنه  

خودم فهمیدم چه خبره چون قبلا دیده بودم ازش

بماند که امروز فهمیدم چه چیزایی به پسرم میگفته پسر من خیلی سادست حالا موندم چیکار کنم به مادرشوهرم یا جاریم اگه بگم غوغا میشه 

منم حوصله دعوا ندارم

حالا شما میگین چیکار کنم پسرم دو روزه تو خونه حبسه درو میبندم نمیذارم بره بیرون

خداوندا عاشقان را جان تو و جانان تو باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفهميدم!!!😕

دختر جاريت چيكار ميكرده!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

یعنی  دختر جاریت مقصره؟ از کجا انقد مطمئنی؟ اونم بچه هست مثل پسر شما 

و قل رب انزلی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین✓ خدایا مارو هم خونه دار کن.دعا میکنید ماهم بتونیم بزودی و آسونی خونه بخریم و دلمون شاد بشه...خدایا ما بجز تو هیچ پناهی نداریم نا امیدمون نکن قربانت بشم تو خدایِ فراوانی ها هستی.ببخش به ما از نعمتت‌..خدایا شکرت
2738

عزیزم خب درست توضیح بده دختر جاریت که بود و چه کرد 😐

🤱🏻👶🏻 خدا جونم ازت ممنونم بابت هدیه ی با ارزشی که بهمون دادی،خودت می‌دونی که چقدر عاشقشیم،تورو به بزرگیت قسم میدم دخترکمون رو صحیح و سالم برامون حفظ کن،تیکر به وقتِ یک سالگیِ نورِ چشمم 👶🏻🤱🏻
2706