2733
2734

پسرم خیلی بد غذاست اهل ریسک نیست به زور یه چیزو میزاره دهنش 

خیلی لااااغره وقتی با شورته نگاش میکنم دام‌میلرزه اینقد لاغره 

به نظرتون چی بهش بدم چاق بشه چیزی که خوشمزه باشه 

غذای سفره رو سخت میخوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

مولتی ویتامین اگه میخوره بده بهش اشتهاش کمی بهتر میشه . تو جمع هم دوستمون گفتن خوبه

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.

پسر منم خیلبی بدغذاست الان دو ساله بیشتر رو ۱۷  کیلو مونده

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.
آره دقیقا وقتی دهنش قفل میشه میبرمش خونه داداشم با پسر داداشم یه عالمه میخوره

دخترم ۸سالشه.هر روز میگه این غذا بدم میاد.اونو بد پختی.چنوروز مهمون داشتم با دختر عموش بود همه اون غذاها رو با علاقه خورد.نکته دیگه اصلا اصرار نکن.ببینه حساسی یا نگرامی از نخورونش بیچاره ت میکنه.سفره بنداز.غذاش رو بذار .بگو بیا ناهار.بعد بذار جلوش.خودتم غذای خودتو بخور.خورد خورد.نخورد جمع کن سفره روچند وقت ببینه نازشو نمیکشی بهتر میشه

شربت عسل چاق میکنه؟ پسته میدم  از مغزها فقط اینو دوست داره ولی کم میخوره

شربت عسل اشتها رو باز میکنه و بدنش رو مقاوم میکنه.سعی کن بقیه مغز ها رم بدی بخصوص بادوم و گردو.فرنب بپز مغزارو پودر کن بریز توش تو سوپ بریز توپک خرما درست کن تو پودر مغزها بغلتون 

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706