2737
2734
عنوان

شوهرم ميخواد تنها بره

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 42 پست
اونی که کثیف و خانم باز باشه همه جا ذاتش رو حفظ میکنه اما اگه نیست و هدف فقط یه مسافرت مجردیه چرا نر ...

اره ميدونم كه هدفش اينه بره يه چند روي بي دقدقه باشه اخه ما با بچه رفتيم خيلي اذيت شديم حالا هميشه ميگه سخته اذيت ميشيم باه دوسال ديگه باهم ميريم ولي به من چه چطور به اون خوش بگزره ولي من هميشه با فك و فاميل اون برم سفر😶😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارمنستان خودش کشور سنتی هست ولی دیسکوی ایرانیا  اونجا هست و مخصوصا مرد های مجرد که میرن خیلی چی ...

شمالم بخواد تنها بره نباید بزاره وای حرص دارم میخورم من جات باشم به هیچ وجه نمیزارم اصلا کوتاه نیــــــااااااا

ارمنستان خودش کشور سنتی هست ولی دیسکوی ایرانیا  اونجا هست و مخصوصا مرد های مجرد که میرن خیلی چی ...

داداشم رفته بود و اتفاقا ميگفت اصلا باديگارداي ديسكو اجازه نميدادن پسر مجرد بره سمت دخترايي كه مجرد بودن همه واسه خودشون ميرقصيدن بدون مزاحمت🤔

2728
کسی که کاری نمیخواد کنه زنشم میبره عزیزم مجردی نمیره با این همه اصراررررر

اخه اون فاميلا و دوستاي عوضيش كه ميخوان برن ميگن بچه شير خوار داريم بيا مجردي بريم اينم رو حساب اينكه نگن زن ذليلي مطمئنم نه نميگه

به نظرم بی خیال شو .بزار بره تو هم مهمونی مجردی بده بالاخره به زندگی مجردیم نیازه

زندگي مجردي زماني ه منم بتونم اينطور باشم نه يه طرفه من حتي تا سر كوچه بايد ازش اجازه بگيرم فكن بزاره برم سفر تنها

داداشم رفته بود و اتفاقا ميگفت اصلا باديگارداي ديسكو اجازه نميدادن پسر مجرد بره سمت دخترايي كه مجرد ...

اونو درست گفتن این چیزا رعایت میشه ولی دیسکو هست بنر بزرگ به فارسی نوشته بود دیسکوی ایرانیان یا پارک آبیش از اینجا زیاد میرن با وجود چک کردن که گوشی داخل نبرن فیلم گرفته بودن بغل جاده نزدیک های شمال دیدیم میفروشن طبیعتا افراد خانواده مدار سمت این چیزا نمیرن ولی متاسفانه هموطنان  مرد که اکثرا مجردا دنبال چیز های دیگن

2738

بگو بری میبرمت ازمایشهای ایدز و هپاتیت و سوزاک والا اعصاب ندارم اصلا درک نمیکنم مردیو که مجردی بره خارج از کشور و با دوستاش بیشتر از زنش خوش بگذره

کلا دید خوبی ندارم وقتی خرف از راحتی و ازادی مجردی میزنن فقط ذهنم میره سمت چشم چرونی و دختر بازیشون وگرنه چیز دیگه ای نیست که نتونن پیش زناشون انجام بدن

2706