2410
2553
عنوان

چیکار کنم پریود شم!!

226 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها من پریودیام نا منظم بود که دکترم دوفاستون داد یه ماه بخورم که من دو ماه خوردم این دوماهو سر موقع اومد که گفتم دیگه نخورم این ماه قرار بوده ۲۱ ام فروردین بیاد هنو نیومده چیکار کنم بیاد ای بابا

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بشین و پاشو انجام بده. دارت بخر و دقت کن که حرکت رو درست انجام بدی. 

وا!!! واقعا میگی!! دارت چه تاثیری داره!

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
وا!!! واقعا میگی!! دارت چه تاثیری داره!

دارت در صورتی که حرکت رو درست انجام بدی ،د. تا اثر داره. اگر کسی نیاز جنسی  داشته باشه اما شرایط نباشه براش، تخلیه اش میکنه واگر کسی پریود هم نشه به دلیل نوع حرکت بدن و درگیر شدن کمر و پشت و پاها سبب سرازیر شدن خون می‌شود 

2714
اقدامی نیستی شما چون بمن دوفاستون داده ؟

برا اقدامی هام مشکلی نداره

من منتظر جواب آزمایشامم تا اقدام کنم هنو نکردم یه سقط داشتم چندماه پیش

ممکرر باشه برای لاغری آره ، حالا کار استارتر راه بیافته پریود شه آره منم شنیده بودم . استارتر نزن ...

آره نزنه بهتره سقطم داشته رحمش ضعیفه

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺
2706