2737
2734
عنوان

پوست لک و کک مک.شیرازی جواب بده

810 بازدید | 9 پست

برای جای جوش بصورت لکه تیره و کک مک میکرودرم جواب میده؟ اگه شیرازی هستی بگو کدوم دکتر بهتره برای این کار؟

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
دکتر امیر فیلی کارش حرف نداره

میکرودرم کردی؟ خوبه؟ من ده سال پیش دو تا خال کوچولو لیزر کردم پیش یه دکتر پوست جاش فرورفته شده. لیزر نمی خوام.میکرودرم خوبه؟

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میکرودرم کردی؟ خوبه؟ من ده سال پیش دو تا خال کوچولو لیزر کردم پیش یه دکتر پوست جاش فرورفته شده. لیزر ...

خاهرشوهرم انجام داده راضی بود

ادرسشو میخای؟

‏دروغ گفتن واسه ی سریا شده استایل زندگی..
2728
خاهرشوهرم انجام داده راضی بود ادرسشو میخای؟

آره 

جلسه ای چند میگیره

آره  جلسه ای چند میگیره

ستارخان ،ساختمان یگانه،طبقه4

اطلاعات دقیق ندارم

پیجشونم تو اینستا هس بخاین ببینین

قبلا اینستا داشتم فالو‌کرده بودم

‏دروغ گفتن واسه ی سریا شده استایل زندگی..
ستارخان ،ساختمان یگانه،طبقه4 اطلاعات دقیق ندارم پیجشونم تو اینستا هس بخاین ببینین قبلا اینستا داش ...

مرسی عزیزم

2738