2703
2553
عنوان

پیاز چنده شهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 50 پست

7500تومان صبحی شوهرم خرید

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

آذربایجان غربی ام 12/5 بود پریروز

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
اخع چرا؟ مگه کمه ؟

نه کم نیست ولی به خاطر تحریما که ایران نمیتونه محصولات اصلیش رو بفروشه مثل نفت و پتروشیمی وفولاد مجبورا با صادرات محصولات دیگه ارز تهیه کنن من جمله صادرات پیاز سیب زمینی کاهو گوجه . مسیله بعدی عدم نظارت هستش که باعث ون نرخی شدن اجناس تو کشور میشه به این سن رسیده بودم بی کفایت ترین دولت ممکن رو نظام همین دولت اقای روخانی دیدم دور قبلی تحریمها اجناس گرون شدن و تورم به شدت افزایش یافت ولی هیچ وقت مثل الان مملکت بی درو پیکر نبود که هرکس واسه خودش هرکاری بکنه و هرقیمتی که دلش خواست بده. به اصطلاخ ساده تر مملکت دچار هرج و مرج شده. گوشت چن نرخی کاغذ چن نرخی دلارچن نرخی خودرو چن نرخی مثلا من امروز از شهرمون پیاز رو گرفتم هشت تومن درحالی که میبینم قیمت میدن از شهرهای دیگه با قیمت های متفاوت . این درحالی که قیمت خرید از کشاورز یکی هستش نهایت دویست تومن فرق کنه. ولی چرا در فروش متفاوت هست قیمت علت همینی که بهتون گفتم

2706