2733
2739

من نوزده سالمه...امروز با دوستم نشسته بودیم رو سکویی که جلوی بستنی فروشی بود و بستنی می‌خوردیم و حرف می زدیم... من سنگینی نگاه حس کردم... دو تا آقا دیدم که داشتن سیگار می‌کشیدن و حس کردم دارن نگاهمون میکنن... یکیشون موهاش جوگندمی بود و بنظر میانسال میومد و اون یکی جوونتر نمیدونم شاید حدود 35 یا 36 ساله بود.هیچی بلند شدیم رفتیم از فروشگاه کنار بستنی فروشی یچیزی گرفتیم اومدیم بیرون دیدم اون آقای جوونتر دم در فروشگاه وایساده...داشت یچیزی میگفت اما زمزمه طور... یذره دقت کردم دیدم داره میگه شمارتونو میشه بهم بدین... من دیگه نگاهش نکردمو فقط سریع دست دوستمو کشیدم که بریم... به دوستم گفتم چی شده و اون پشت سرشو نگاه کرد دید داره دنبالمون میاد... هیچی دبدو بدو سوار یه تاکسی شدیم و دوستم از شیشه عقب و نگاه می‌کرد گفت چند ثانیه وایساد و رفت... من خندم گرفته بود واقعا.من چادریم و تاحالا هیچ ماجرای مزاحمت یا متلک یا هرچیز دیگه ای نداشتم... این ماجرای امروز تو خیابون باهنر بود به سمت تجریش و شلوغ بود خیابون...الان داشتم فکر می کردم اگه جای خلوتی بود، اگه تاکسی سریع نمیومد واقعا باید چیکار می کردم؟ نمیدونم اون آقا قصدش چی بود. بنظر من واقعا درخواست شماره از یه دختر تو خیابون کار جالبی نیست و از اون بدتر اینکه برخورد منو دید و دنبالم اومد واقعا بد بود... اما فارغ از ماجرای امروز احساس بی پناهی و ترس کردم برای اولین بار... واقعا اینجور وقتا باید چیکار کرد؟ 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ازدواج کردم ولی هربار تنها برم بیرون یا حتی با پسرم این اتفاق برام میفته واقعا برای مردا متاسفم آدم بدجور میترسه گاهی وقتا تپش قلب میگیرم و جلوی پسرم خجالت میکشم

خوشحال میشم پیجم 

چقد پیچیده کردی گلم یه شماره داده تو نخواستی بگیری بعدم اگ انقد برات عجیبه هی نگاش نمیکردی ک پاشه دنبالت بیاد

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2738
ترسناکیش کجا بود نفهمیدم 

اینکه اگه واقعا قصد کسی مزاحمت باشه باید چیکار کرد

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

همچین تعریف کردی انگار سگ دنبالت کرده.فرار کردن نداره که. شماره خواست بده یه کلام الکی میگفتی شرمنده من متاهلم .

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

توصیه میکنم درمواقع که تنها هستی و خلوته همه جا تند سریع شماره رو بگیری و بگی بهت زنگ‌میزنم و سریع دوربشی و شماره رو بندازی چون اگر نگیری احتمال خیلی خیلی زیاد میاد دنبالت و مزاحمت بیشتری ایجاد میکنه اما اگر باکسی هستی نگیر و برید 

خیلی ناشیانه عمل کردی هی نگاش کردی پسره فک کرده دلت میخواد دنبالت بیاد بعدشم ی شماره خواسته دیگ تو اون شلوغی ک کار خاصی نمیخواس بکنه انقد بدو بدو سوار تاکسی شدین مطمئنی ۱۹ سالته مث ۱۲ سالها رفتار کردی عزیزمن

بچه بودیم امکان نداشت بخوریم زمین و این جمله رو نشنویم :خدا رحم کرد سرت جایی نخورد !.

اینجور وقتا باید بیتفاوت باشی ... خیلی واضحه ک اون اقا قصدش چی بوده ... اصلا دنبالتم افتاده باشه یا هر چی ... من خودم برام پیش اونده اما سعی میکنم در عین ارامش خودمو ب ی جای شلوغ برسونم یا کانکس پلیس یا الکی جلو در ی خونه میرم انگار مال این خونه ام یا گوشیمو میگیرم دستم انگار دارم زنگ میزنم ب کسی ... کلا نباید خودتو ببازی و ب این جور رفتارا واکنش نشون بدی 

درد ها دادی و درمانی هنور 📚
2706