2726
عنوان

عادت باحال شوهرا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32714 بازدید | 155 پست
ناراحت نشوعزیزم ماهمه اوایل زندگی همین جوری میشیم.شوهرمن اوایل ازگل نازک تربهم نمیگفت همیشه بهم میگف ...

ادم شوکه میشه وقتی میشینه فک میکنه میبینه از کجا به کجا رسیده

تظاهر میکنم به زندگی کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ووووووی شوهر منم تو دوران عقد تو املاکی نشسته بودیم، یارو داشت توضیح میداد، شوهرم دست کرد تو دماغش ...

😂😂😂من هروقت باهاش دعوا میکنم میگه اگه دعوا کنی دفعه ی بعدی میمالم به موهات منم لال میشم

۷سال گذشته دیگه برا هم عادی شدیم قد قبل دوستم نداره دلیل اصلی ام منم من خیلی زبون درازم تو دعوا عصب ...

نگران نباش حالا ک قلق زندگیتو پیداکردی.باید تحمل کنی و جواب ندی.شوهرمنم اینجوریه.بعدازاینکه ازهمسرم کتک خوردم وقهررفتم.منم همینجورشدم.همیشه جوابشومیدم اونم بدش میاد.ولی سعی میکنم صبورباشم

2728
😂😂😂 منم نامزدم اینجوریه مثلا میخاس ترک کنه میگف تو چت هم هرزگاهی بگو دستتو بردار😂 براش حکم اسبا ...

😅😅

نه تو تنهایی بهش میگم. 

یه بار در حال گیم بازی کردن با گوشی، با دیت دیگه هم نوازش میداد یارو رو! 

من ازش فیلم گرفتم بهش نشون دادم گفتم بلین چقد کارت ضایع است😬

شوهر من بیست چهار ساعت در حال مسخره کردن منه البته تنهایی ن جلوی جمع اونم ب شوخی منم کتکش میزنم اونم میخنده مثلن من بهش گفتم ب نظرت من سیاه شدم اخه یه مدت رفتم چابهار برگشتم گفت نه عزیزم تو سیاه سفید شدی دستات پاهات سیاه بدنت سفید مثل پنگوعن کلم برای هر سوالم این مدلی جواب میده 

میره دسشویی گوشیشم میبره باصدای بلند آهنگ گوش میده یبارم اسهال بود زنگ زد قرص معده ببرم دسشویی😳😂

واااایییییبی فقط من میفهمم چی میگی 😂😂😂😂گوشی رو با خودش میبره اهنگ شاد میزاره خودش هم بلند بلند باهاش میخونه بیرون اومدنی هم با قر میاد😂😂😂😂عاشقشم خله و چل 😅

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
نگران نباش حالا ک قلق زندگیتو پیداکردی.باید تحمل کنی و جواب ندی.شوهرمنم اینجوریه.بعدازاینکه ازهمسرم ...

منم سعی کردم ولی جوابشو که نمیدی هیییی کش میده فک میکنه اره حق با اینه خوب مام صبرمون تا یه حده مجبورم منم ولوم صدامو ببرم بالا دوتام اضافه بگم تا ساکت شه

تظاهر میکنم به زندگی کردن
😂😂😂من هروقت باهاش دعوا میکنم میگه اگه دعوا کنی دفعه ی بعدی میمالم به موهات منم لال میشم

😅😅😅

شوهر من از این شگردا بلد نیست! 

لوسه! ناراحت میشه! 

تو عقد که اونجوری دعواش کردم رفته بود به مامانش گفته بود! 

دیدم مامانش داره بهش میگه، حالا مگه ماله کجاست! ماله لرستانه! منظورش این بود که من کلاس گزاشتم! 😅😅😅

حالا

جالبه بابای مادرشوهرم همشهریه بابای منه! 

2706