2737
2734
عنوان

عادت باحال شوهرا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32733 بازدید | 155 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این واقعا کار خیلی ضایعی هس و میدونم خیلیا تو خلوت انجام میدن ی روز کنار نمایشگا ماشین ماشینمون پار ...

راستش بگم؟ 

شوهر خودم اینجوریه😒🤭😬

اینقد اعصابم خورد میشه

میگم وقتی حواست نیست و این کارو میکنی پس یه وقت جلو مهمون هم انجام میدی! 

یا وقتی بیرونی! 

من حس میکنم زنه یه مرد اینجوری هم بی شخصیت میشه! نه؟ 

این واقعا کار خیلی ضایعی هس و میدونم خیلیا تو خلوت انجام میدن ی روز کنار نمایشگا ماشین ماشینمون پار ...

وااااای اگر یکبار شوهرم همچین کاری بکنه 

اونجاشو میکنم میندازم پیشی بخوره اه انقد بدم میاد متنفرم از این حرکت

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
2728
2738
راستش بگم؟  شوهر خودم اینجوریه😒🤭😬 اینقد اعصابم خورد میشه میگم وقتی حواست نیست و این کارو ...

😂😂😂

منم نامزدم اینجوریه مثلا میخاس ترک کنه میگف تو چت هم هرزگاهی بگو دستتو بردار😂 براش حکم اسباب بازی داش

ن معمولا تا حواسشون هس انجام نمیدن برن تو فکر غیر ارادیه تو تنهایی بهش تذکر بده از سرش می افته

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست
وااااای اگر یکبار شوهرم همچین کاری بکنه  اونجاشو میکنم میندازم پیشی بخوره اه انقد بدم میاد متن ...

خب وقتی میرن تو فکر هر کسی ی کاری میکنه 

یکی با سیبیلش ور میره یکیم اینکارو میکنه🤣😅

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست

آقا یه سوال؟ 

مورد معامله که همیشه اونجای زنا بوده 🤭

چرا به اونجای مردا میگن معامله؟ 

2706