2737
2734
عنوان

همکار شوهرم رفته خاستگاری دختری که متولد ۸۱ هست

| مشاهده متن کامل بحث + 56561 بازدید | 829 پست
او دیه خیلی اوضاعش بی ریخت بی،،،،،،،،،، یعنی احتملا چهارده شوهر کرد پانزده،، بچه آورد دخترش پانزده ش ...

من 32 سالمه تازه ازدواج کردم 3 تا از دوستان دوره ابتدایی ام نوه دارن یعنی یه سال پیش دیدمشون اصلا نشناختم شبیه زن های 40 ساله به بالا بودن

اونا اول راهنمایی بودیم شوهر کردن الانم دختراشونو شوهر دادن نوه هم دارن یعنی از خودشون عبرت نگرفته بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من يه دختروميشناسم متولد85باپسره فراركرده بود رفتن برش گردوندن پسره هم 18سالشه خيلي هم فقيرن الان پدر دختره ميگه هم پسره بچه اس همينكه هيچي نداره هم سربازي نرفته من دخترمونميدم دختره هم به دوستاش گفته اگه ندين بازفرارميكنم

خب ما چکار کنیم الان؟ وقتی میگن سرتون تو زندگانیه خودتان باشه به همین جاها میگن

ای کاش مردم تو همه ی موارد سرشون تو کار خودشون باشه🙃

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2738

به نظرم متولد 81کوچیک نیست عقلش میرسه اگه پسره شرایطش خوبه خیلی هم به نظرم خوبه... همچین یه جوری گفتی فکرکردم مرده چهل پنجاه سالشه

آینده روشن است من هرروز خوشبخت تر می شوم من انرژی مثبت جذب می کنم خدایا شکر.......امام ما مهدی جان ادرکنا العجل العجل

ترور نشم صلوات .....ولی منم چهار ده سالگی ازدواج کردم شوهرمم چهارده سال ازم بزرگتر بود الان شکر خدا راضیم 

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

واقعا قوانین مملکت مزخرفه.... 

باید ازدواج زیر سن قانونی ممنوع بشه...

وقتی یه بچه پونزده شونزده ساله حق رای دادن نداره... یعنی هنوز در حدی نیست ک بتونه در این باره نظری داشته باشه... چطور میتونه راجع به ازدواج ب درستی تصمیم بگیره....

مهم تر اینکه تا قبل از رسیدن ب سن قانونی نمیتونه حتی از کسی شکایت کنه به تنهایی.... این فاجعه ست

من 32 سالمه تازه ازدواج کردم 3 تا از دوستان دوره ابتدایی ام نوه دارن یعنی یه سال پیش دیدمشون اصلا نش ...

مامان من 38سالشه نوه داره دوتا بچه های منن...عکسشو بزاری فکر میکنی اصلا ازدواج نکرده هنوز به نظرم خوشگلی وجوون موندن و پوست شل نشدن ذاتیه والبته خوش گذرونی خوراکی خوب هم بی تاثیر نیست

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
قبلا به شوهرم گفته بود که دختر داییم رو میخوام ولی خوب چون دختره جدا شده بود و دوتا بچه داشت خانواد ...

پسر فامیل مادرشوهرم متولد ۶۵ هست الان دوسال هست که عقد کرده دختره‌ الان سوم دبیرستانه یعنی اول دبیرستان بود عقد کرده خدا میدونه چقدر اویزون‌ نامزدشه

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2706