2726
عنوان

لیفت بینی

411 بازدید | 12 پست

سلام

من میخاستم بینی ام رو عمل کنم

ولی قبلش میخاستم با ی حرکت دگ بببنم چجوری میشع رو صورتم

یکیش ژل 

یکیش لیفت

کسایی ک تجربه دارن بگن ک کدوم بهتره و بعدن برای عمل ب مشکل نمیخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یهو برو عمل کن

این کارا خوب نیست...الکی و موقته...امکلن عوارض هم هست البته کم

میشه بعدش عمل کرد ولی بعضی دکترا بینی که فیلر داشته باشه مایل به جراحی نیستن

کلا جراح ها لیفت با نخ و فیلر رو قبول ندارن

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
شما انجام دادین؟

نه و انجام هم نمیدم

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
ژل و لیفت بینی من نشنیده بودم  میشه دربارش توضیح بدی عزیزم

سلام عزیزم من خودم لیفت بینی انجام دادم ، لیفت بینی با نخ نسبت به روش ژل و چربی تفاوت دارد به این دلیل که در صورت علاقه نداشتن به نتیجه کار می توانید تغییر یا کلا برشدارید و به حالت اول بگردونید. یکی از بهترین کلینیک های زیبایی دکتر شهروز امانی در رشت است من کاملا از روند کار لیفت بینی با نخ راضی هستم.