1232
1226

هرچند همه ي خانوما از دم خوشگلن اما بياين حوصلمون سر رفته. عكسا رو بپاچين تو نيني سايت يالا😝 

💙ميثاق نازم ٢٢ ماهه شد💙پسر مامان در تاريخ ٩٧/٩/٦ اولين بار گف مااااماااا❤️❤️❤️قشنگِ مامان نميدوني وقتي صدام ميكني چ حالي ميشم 💙 وقتايي ك هرجا ميرم با سرعت جت دنبالم مياي😂💙برام بوس ميفرستي💙وقتي غذات تموم ميشه ميگم الهي شكر دستاي توپولوتو ميبري سمت اسمون و از اين كارات كلي ذوق ميكني💙 برام دست دسي ميكني تا برات برقصم💙 قربونت برم ك عاشق عكساي خودتي از ديدنشون سير نميشي💙وقتي بهت ميگم سلام كن دستتو ميزاري رو شكمت و ب احترامش خم ميشي💙ميري قايم ميشي تا بيام پيدات كنم💙ب سرسره ميگي فَ فَ💙عاشق شبكه پويايي💙برا همه چشمك ميزني💙به همه ميگي لباست سبز يا آبيه💙انقد مهربوني ك طرف هركي بري اول نازش ميكني💙صداي خنده هاي بلندت هميشه تو گوشمه💙آخ همه ي زندگيم اين شيرين كاريات تا اخر عمر جلو چشممه💙 ❤️منو بابايي عاشقتيم پسرم❤️ 💙

@فدرابانو   ❤️

💙ميثاق نازم ٢٢ ماهه شد💙پسر مامان در تاريخ ٩٧/٩/٦ اولين بار گف مااااماااا❤️❤️❤️قشنگِ مامان نميدوني وقتي صدام ميكني چ حالي ميشم 💙 وقتايي ك هرجا ميرم با سرعت جت دنبالم مياي😂💙برام بوس ميفرستي💙وقتي غذات تموم ميشه ميگم الهي شكر دستاي توپولوتو ميبري سمت اسمون و از اين كارات كلي ذوق ميكني💙 برام دست دسي ميكني تا برات برقصم💙 قربونت برم ك عاشق عكساي خودتي از ديدنشون سير نميشي💙وقتي بهت ميگم سلام كن دستتو ميزاري رو شكمت و ب احترامش خم ميشي💙ميري قايم ميشي تا بيام پيدات كنم💙ب سرسره ميگي فَ فَ💙عاشق شبكه پويايي💙برا همه چشمك ميزني💙به همه ميگي لباست سبز يا آبيه💙انقد مهربوني ك طرف هركي بري اول نازش ميكني💙صداي خنده هاي بلندت هميشه تو گوشمه💙آخ همه ي زندگيم اين شيرين كاريات تا اخر عمر جلو چشممه💙 ❤️منو بابايي عاشقتيم پسرم❤️ 💙

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

اول استارتر

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
1156
اول استارتر

حتما بزار جم شن😝

يكي عاطي رو تگ كنه با اون لشگرش😂

1213

تاپیک پربازدید امشب که میگن ،شمایی؟؟😆😂

من شمارو دیدم خیلی خوجلی ماشالله😍

جام جانی ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا ،انگلیس وفرانسه و امارات در حال برگزاری است !....مدافعین حقوق بشر  کَرند ، کورَند ، لالَند....‏"کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا" همیشه در حال تکرار است ! ..نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهی در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ ایران ❤در وطن عزیزم ،در پاره تنم ...                                                       مرگ بر حقوق بی بشر 😢😢...............                           خدایا ؛ نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار                    ******اللهم عجل لولیک الفرج*******                                 امام علی (ع):در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد....

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚😌تیکر تولدمه😊😍میشه براے خـونہ دار شدنمون یہ صـلوات مهمونم کنید یہ دنــــیا ممنونم😍😌
1167
ناخنامو عصري فرنچ كردم خوشگل شد؟

بلي بلي مباركه❤️

من یه گوشه میشینم چاقالمو میخورم

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم

عکس خواهرمو بذارم نظر بدین؟

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵

سلام به همه 😁😄

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم ! ای عزیزترینم ! تولدت تولد زیبایی ها بود ولبخندهای شیرینت زندگی ام را قشنگ کرد.تولدت هزاران بار مبارک 😍💙❤🎁🎂🎈🌹�وزن شروع 79..وزن فعلی 64❤هدف اول 65❤هدف طلایی 60💪❤ قد 165
ناخنامو عصري فرنچ كردم خوشگل شد؟

مبارکه.

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا امضامو تا ته بخونید :                                    ❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم! برای همین دوست عزیزم ؛ اگر با نظراتم مخالفی محترمانه بگو یا میپذیرم یا خیر! نی نی سایت ؛ برای تبادل نظره ن دعوا                                            ❣❗❗❗توجه توجه ❗❗❗  (لطفا لطفا لطفا اگر قصد داری عقایدتو بزور بمن تحمیل کنی یا توهین کنی ریپلای نکن ؛ چون ب این مدل کامنتا جواب نمیدم!)
1220