2737
2739
عنوان

عوارض باردارییییییی😶

194 بازدید | 26 پست

سلام مامانا 

من صورتم عینه آبله ای ها ریخته بیرون تا لاله گوشم جوش زده صورتم درد میکنه 😭 البته بگم من دوران بلوغ به بعد جوش میزدم ولی یکم بهتر بودم تا الان که خیلیییی شدت گرفته دیگه 

میگن واسه بارداری و تغیر هورمونه 

یکی میگه بچه پسرِ یکی میگه دختره 

من نمیدونم چرا ناخواسته هی دخترم صداش میکنم احساس میکنم نینیم دختره 

اینم بگم از اول بارداری که فهمیدم فقططط سمت چپ حسش کردم یه بار هم سمت راست حس نکردمش 

الان که تو نه هفته و ۴ روزم یه موقع زیر نافمه باز سمت چپ 

فقط هم لیمو ترش میخورم شاید ۲۰ کیلو لیمو خوردم تا الان 😂 

از گوشت هم حالم بهم میخوره اول بکر میکردم تلقین میکنم ولی اصلا نمیتونم بخورم میزارم تو دهنم مزه خون میده 😐 میخوام بدونم کسی هست علایمش مثل من بوده باشه و جنسیت بچشو بهم بگه؟ 

راستی سونو جنسیت ِ بچه رو تو این سن نشون میده؟ 

احتمالا دخمل چون دلت بهت میگه 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مال منم سمت چپم بود همش،دخترم الان سه سال ونیمشه😍😍😍😍

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت
2738

من اینجوری بودم نی نیم پسره 😁😁

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
الهی فدایه دخترت بشمممم خدا واست نگهههههش دارهههههه😍😍😍😍

خدانکنه عزیزدلم😍😍😘😘،انشالله که خدا نینیتو حفظ کنه😍😍😍😘😘😘😘😍

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت
2706