2726
عنوان

جراحی زیبایی و ترمیمی بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 112921 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم برای ترمیم بینی رفت پیش دکتر ماریا مرادی کارش معرکست. دوستم خیلی بینی اش رو دکتر اولیش بد عمل کرده بود. هیچ دکتری قبول نمی کرد ک بینی اش رو عمل کنه. ولی دکتر ماریا مرادی براش عمل کرد از اولشم قشنگ تر شده بینی اش. 

دوست من بینیش تو عمل اولش خیلی بد شده بود اصلا کل صورتش زشت شده بود اما رفت پیش دکتر ماریا مرادی ترمیم انجام داد خیلی خوب شده اتفاقا نمونه کاراش هم تو سایت هست می تونید برید ببیند

2728

سلام بر همه

برادرم برای ترمیم مجددا بینی خیلی پرس و جو کرد چون یکبار انجام داده بود و ناراضی بود این سری پیش یه دکتر خوب و با تجربه مراجعه کرد خانم دکتر ماریا مرادی واقعا با تجربه این عمل براشون انجام دادند.

ایران – تهران – میدان ونک – ضلع شمال شرقی.کوچه صانعی. پلاک۴۲. واحد ۵

۰۹۳۵۳۲۲۹۱۰۰-۸۸۷۸۳۹۷۳

سلام.میشه اگر درمورد دکتر محسن ایزدی اطلاعاتی دارید بهم بگید؟بعد از ۶سال بالاخره با ایشون وقت عمل گرفتم اما خیلی دودلم.خواهشا اگر نمونه کاری ازش دیدید بهم بگید چجوری بوده

من جراحی بینی کردم مشکل تنفسی پیدا کردم قوز بینی ام کامل برداشته نشده دنبال یه دکتر خوب برای جراحی بینی هستم میشه یه دکتر خوب معرفی کنید خواهش می کنم من الان افسردگی گرفتم خیلی حالم بده

دوستانی که آدرس دکتر فرشته عبدالمطلبی رو تو کرج میخان براتون گذاشتم عزیزان کرج - خیابان شهید بهشتی ب ...

عزیزم من پیش دکتر فرشته عبدالمطلبی عمل کردم واقعا راضیم و کارش خیلی خوبه تو کرج حرف اول رو می زنه

منم رفتم پیش دکتر محسن نراقی چندسال پیش انحراف بینی داشتم و مشکل تنفسی تنفسی عالی حل شده خداروشکر اما انحرافم کمی مشخصه الان 10سال بیشتر میگذره فقط مشکل کجی دارم

من خیلی رو  انتخاب جراح بینی مشکل داشتم و نمی تونستم انتخاب کنم و هر بار که می رفتم از ترس دوباره پشیمون می شدم ولی این بار دوستم رفته بود پیش یه دکتر که کارش واقعا خوب بود اصلا مشکل تنفسی نداشت و هم ظاهرش هم خیلی خوب بود بینی با قوس خیلی ملایم و خوب که من عاشق این مدل بینی بودم بعد منم رفتم پیش همون دکتر عمل کردم الان شش ماه که از عملم میگذره و خداروشکر اصلا مشکلی ندارم هم از لحاظ ظاهر و هم تنفسی واقعا که کار دکتر شهسواری خوبه و دکتر با تجربه ایه .

من خیلی رو  انتخاب جراح بینی مشکل داشتم و نمی تونستم انتخاب کنم و هر بار که می رفتم از ترس دوبا ...

منم با نظرت موافقم دکتر شهسواری واقعا کارش خیلی خوبه دختر خاله من پیشش عمل کرده خیلی خوب شده

2706