2410
2553
عنوان

جراحی زیبایی و ترمیمی بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 112905 بازدید | 105 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نقل قول یکی از دوستان:

دوستان من هم همین اشتباه رو بر حسب تعاریفی که تو سایت دیدم انجام دادم و پیش دکتر عمل کردم ، یکی از اشتباهات من در عمل این بود که فکر میکردم چون هزینه بیشتری نسبت به دیگر متخصص های کرج میگیره و نسبتا مسن تر و با تجربه تر هست حتما کارش بهتره...
الان رضایتم از عمل صفر هست ، باورم نمیشه این نتیجه عمل همون دکتریه که اینقدر ازش تعریف میکردن!!! حتی یک مورد هم از خواسته ها و انتظاراتی که تو عمل داشتم برآورده نشد(قوس نداره،سربینی افتاده و پایین تر از حد معموله،تناسب بینی نسبت به صورت رعایت نشده و بزرگه،تنفس هم به سختی انجام میشه و انحراف بینی نیز برطرف نشده.) تنها کسی هم که از بینی تعریف میکنه خود است که از کار خودش تعریف میکنه!!! من هم توصیه میکنم حتما از دکتر ضمانت حسن انجام عمل رو بگیرین.
2720
سلام به همه
با اجازه ریس تاپیک ............... ما هم یه تاپیک زدیم به همین اسم (ترمیم بینی) اگه اشکالی نداره یا دو تا یکی بشن ویا به تاپیک ما هم سر بزنید و ما را هم کمک کنید ممنون از لطف همگی
شریف ترین دلها ، دلی است که اندیشه آزار کسی در آن نباشد ... زرتشت

2714
هگه امکانش هست کسی اطلاعات داره ممنون میشم کمک کنه ... برای جراحی بینی همون کرج ساختمان نیلوفر پیش دکتر قاسم ملکی نژاد رفتم ایشون کسالت داشت نبود کاراش و دیدم خوب بود اما تنفسم مهم کنار زیبایی کسی راجب این دکتر اطلاعات داره ؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه خبری بود منم در جریان بزارید بالاخره بینی عضو تو چشمی هست البته قیمتی که منشی ایشون به من داد گفت .../.../2 میگیره قیمتش خوبه چون لزوما که نباید گرون باشه تا کارش خوب باشه دوست خودم 3سال پیش با 1/700/000 پیش دکتر یوشی عمل کرد عالی شد اما الان 2و نیم تا 3 شده من اونقدر ندارم بدم نهایتا 2 میتونم اونم به سختی 3ماه دیگه جشن عقدام هست باید عمل کنم لطفا راهنمایی کنید اگه اطلاعات خصوصا راجب دکتر قاسم ملکی نژاد دارید
2706